Филатов показал таблички на дома с новыми адресами (ФОТО)

01.03.2017 10:07

Городской голова Днепра Борис Филатов на своей странице в Фейсбук опубликовал фотографии новых домовых табличек, которые уже вскоре заменят старые адресные указатели. По словам мэра, этот дизайн табличек уже был утвержден, и вскоре их начнут изготавливать.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Некоторые детали дизайна: элемент днепровской волны, крупный шрифт, выпуклый профиль как на старых «днепропетровских» табличках, украинский и английский язык, никакого русского, хороший металл, лаковое покрытие.

Стоят дорого.

Запускаем в тираж», - написал градоначальник.

В комментариях к посту Филатова разгорелись настоящие баталии между сторонниками и противниками новых табличек. Некоторые считают, что волна – это примитивно, многим кажется, что шрифт нужно сделать побольше. Но главные претензии днепряне предъявили к английской транслитерации. Якобы она не соответствует правилам, утвержденным Кабмином.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
fgyjh
01.03.2017
А волны ниже названия улицы - это показатель ровности наших дорог???
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю