Если в этом году мы не снизим энергозатраты, следующая зима будет без тепла, - Удод

04.12.2014 12:02

Следующий год является решающим для Днепропетровской области в плане внедрения программ энергоэффективности. Иначе следующую зиму днепропетровцы рискуют провести без света и тепла

Об этом заявил глава Днепропетровского областного совета Евгений Удод, передают «Днепропетровск. Комментарии».

«Если мы в этом году не сумеем снизить энергозатраты, следующую зиму будем без тепла. У нас есть год на внедрение энергосберегающих программ», - заявил Удод.

По его словам, часть из этих программ уже два года лежат на рассмотрении в Верховной Раде. Он выразил надежду, что в течение нескольких месяцев ситуация с принятием этих программ улучшится.

Также он призвал жителей области экономить энергоносители и утеплять свои жилища. Областная власть помогает осуществлять данные мероприятия, путем их софинансирования.

Напомним, Днепропетровский областной совет разработал Интернет-портал, который поможет жителям Днепропетровщины просто и удобно внедрять энергосберегающие мероприятия.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Петя
04.12.2014
ага мы прекрасно знаем этого внедряльщика! как там твои титушки поживают? скоро годовщину праздновать будете? на том же месте в тот же час?
Катерина
04.12.2014
А что, Удод еще не в тюрьме? Позор новой власти, если она действительно новая!
Горожанин
04.12.2014
Как можно оставлять у власти прихвостней Яныка? Удод - урод один из них. На политическую помойку его! Слава УКРАИНЕ!
Игорь
04.12.2014
Я купил новый газовый котёл, более экономичный, чем старый. Теперь хочу его установить на то же самое место, без изменения подводки газа. Горгаз требует кругленькую сумму за внесение изменений в проект(за то что сделает пометку в проекте - "котёл КС- заменён на Вайлант". Где здесь помощь городских властей товарищ Удод!?
сергей
04.12.2014
Вас еще не.... люстрировали.....а....вы......уже....нашли....себе......должность....ПУГАЛА
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат