2 мільйони у трубу: як витратив державні гроші Андрій Денисенко, - ЗМІ

17.12.2018 10:00

​2 мільйони гривень з державного бюджету на майстерню на колесах для ремонту водопостачальних мереж Аульської хлоропереливної станції, яка розміщена не в його виборчому окрузі й до якої він нібито не має жодного відношення, та купівлю невиправдано дорогого обладнання для Марганецького водоканалу.

Про це пише "СТОПКОР", повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ".

Так у 2018 році розпорядився «депутатськими коштами» нардеп Андрій Денисенко. Короткий фінансовий звіт за 2018 зі статтями видатків політик виклав у своєму Фейсбуці.

«На допомогу системним комунальним підприємствам водопостачальної галузі, закупівлю техніки та обладнання з метою поліпшення їхньої енергоефективності та покращення якості послуг – 2 мільйони 278 тисяч гривень, зокрема:

- Аульський водовід – 940 тисяч гривень (купівля автомобільної аварійно-ремонтної майстерні з обладнанням для оперативного ремонту водопостачальних мереж);

- Марганецький водоканал – 900 тисяч гривень (насосний агрегат та частотний перетворювач для очисних споруд)

- Верхньодніпровський водоканал – 438 тисяч гривень (комп’ютерна техніка та обладнання)», – у4точнив Денисенко, на що витратив кошти платників податків.

При цьому журналістам «СтопКору» вдалося від інсайдерів дізнатись, зокрема, про нове обладнання дня Марганецького водоканалу, на яке у Денисенка пішло 900 тисяч гривень. З’ясувалось, що ідеться про бронзові деталі для насоса. За словами працівників КП, вони не розуміють, навіщо було купувати таке вартісне обладнання, адже інші система на підприємстві ефективно працюють на чавунних аналогах.

З Аульською хлоропереливною станцією взагалі дивна ситуація – журналістам Андрій Денисенко розповідає, що не має жодного відношення до підприємства, при цьому подбав про виділення майже мільйона на купівлю автомобільної аварійно-ремонтної майстерні з обладнанням для оперативного ремонту водопостачальних мереж.

Додамо, що наразі підприємство перебуває в оренді у комерційної структури й незрозуміло, як Денисенко міг домогтись виділення на потреби станції коштів з держбюджету.

«Таких як я народних депутатів – з власною думкою, з критичною і вимогливою позицією – не дуже любить влада.

Як місцева, якій я не даю спокійно красти на освіті, дитячому харчуванні та інфраструктурі, так і державна, якій я не даю свій голос то за бюджет із мільярдним іменним фондом президента, то ще за якусь чиновницьку забаганку», – похвалився Денисенко у своєму пості у соцмережі.

Нагадаємо, що скандального нардепа Андрія Денисенка помітили за переглядом фотографій порнографічного характеру просто під час прийняття бюджету на 2019 рік.

Пікантні фото і відео на телефоні політика зафіксував журналіст Всеволод Філімоненко.

«В день голосування за бюджет і НАТО народний депутат Андрій Денисенко розглядав у себе на телефоні порно з категорії БДСМ. Я виступаю за легалізацію порноіндустрії, саме тому висловлюю повагу до смаків Денисенка» – пожартував Філімоненко.

Додамо, що раніше у Києві під ВР громадські активісти провели акцію проти свавілля народного депутата Андрія Денисенка та за висловлення йому недовіру.

Ініціатори звертали увагу на те, що політик брав участь у рейдерському захопленні Аульської хлоропереливної станції на Дніпропетровщині, Парку ракет у Дніпрі та декларує неправдиві відомості. Аналогічні акції відбулись і в Дніпрі.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский