2 мільйони у трубу: як витратив державні гроші Андрій Денисенко, - ЗМІ

17.12.2018 10:00

​2 мільйони гривень з державного бюджету на майстерню на колесах для ремонту водопостачальних мереж Аульської хлоропереливної станції, яка розміщена не в його виборчому окрузі й до якої він нібито не має жодного відношення, та купівлю невиправдано дорогого обладнання для Марганецького водоканалу.

Про це пише "СТОПКОР", повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ".

Так у 2018 році розпорядився «депутатськими коштами» нардеп Андрій Денисенко. Короткий фінансовий звіт за 2018 зі статтями видатків політик виклав у своєму Фейсбуці.

«На допомогу системним комунальним підприємствам водопостачальної галузі, закупівлю техніки та обладнання з метою поліпшення їхньої енергоефективності та покращення якості послуг – 2 мільйони 278 тисяч гривень, зокрема:

- Аульський водовід – 940 тисяч гривень (купівля автомобільної аварійно-ремонтної майстерні з обладнанням для оперативного ремонту водопостачальних мереж);

- Марганецький водоканал – 900 тисяч гривень (насосний агрегат та частотний перетворювач для очисних споруд)

- Верхньодніпровський водоканал – 438 тисяч гривень (комп’ютерна техніка та обладнання)», – у4точнив Денисенко, на що витратив кошти платників податків.

При цьому журналістам «СтопКору» вдалося від інсайдерів дізнатись, зокрема, про нове обладнання дня Марганецького водоканалу, на яке у Денисенка пішло 900 тисяч гривень. З’ясувалось, що ідеться про бронзові деталі для насоса. За словами працівників КП, вони не розуміють, навіщо було купувати таке вартісне обладнання, адже інші система на підприємстві ефективно працюють на чавунних аналогах.

З Аульською хлоропереливною станцією взагалі дивна ситуація – журналістам Андрій Денисенко розповідає, що не має жодного відношення до підприємства, при цьому подбав про виділення майже мільйона на купівлю автомобільної аварійно-ремонтної майстерні з обладнанням для оперативного ремонту водопостачальних мереж.

Додамо, що наразі підприємство перебуває в оренді у комерційної структури й незрозуміло, як Денисенко міг домогтись виділення на потреби станції коштів з держбюджету.

«Таких як я народних депутатів – з власною думкою, з критичною і вимогливою позицією – не дуже любить влада.

Як місцева, якій я не даю спокійно красти на освіті, дитячому харчуванні та інфраструктурі, так і державна, якій я не даю свій голос то за бюджет із мільярдним іменним фондом президента, то ще за якусь чиновницьку забаганку», – похвалився Денисенко у своєму пості у соцмережі.

Нагадаємо, що скандального нардепа Андрія Денисенка помітили за переглядом фотографій порнографічного характеру просто під час прийняття бюджету на 2019 рік.

Пікантні фото і відео на телефоні політика зафіксував журналіст Всеволод Філімоненко.

«В день голосування за бюджет і НАТО народний депутат Андрій Денисенко розглядав у себе на телефоні порно з категорії БДСМ. Я виступаю за легалізацію порноіндустрії, саме тому висловлюю повагу до смаків Денисенка» – пожартував Філімоненко.

Додамо, що раніше у Києві під ВР громадські активісти провели акцію проти свавілля народного депутата Андрія Денисенка та за висловлення йому недовіру.

Ініціатори звертали увагу на те, що політик брав участь у рейдерському захопленні Аульської хлоропереливної станції на Дніпропетровщині, Парку ракет у Дніпрі та декларує неправдиві відомості. Аналогічні акції відбулись і в Дніпрі.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет