До театрального коледжу вдерлися близько 30 зухвалих представників «громадськості»

06.04.2015 22:23

"Сьогодні, 6 квітня, на прохання студентів, викладачів, Дніпропетровського театрально-художнього коледжу відбулась зустріч з Громадською радою при виконавчому комітеті Дніпропетровської міської ради. На зустрічі були також були присутні представники громадської організації «Майдан-Січеслав», «Правого сектору», та директор департаменту взаємодії з правоохоронними органами Олександр Свіренко.
Приводом для зустрічі стало звернення від студентів, викладачів, адміністрації Дніпропетровського театрально-художнього коледжу на безпідставну подію для нашого міста", - зазначають представники ГР при міськраді на своїй офіційній сторінці у фейсбук.

Про це пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Третього квітня 2015 року до коледжу увірвалася група чоловіків і кілька жінок, усього близько 30 осіб,які паралізували роботу коледжу та утримуючи насильно директора і юрисконсульта коледжу в кабінеті директора, погрожуючи директорові розправою, вимагали відповідно поновлення на роботі Петренка В.Є. та на навчанні Потійко Т.П.

Ці люди вели себе занадто нахабно, виказуючи явну неповагу до суспільства, особливу зухвалість, грубо порушуючи громадський порядок з винятковим цинізмом, застосовуючи брутальне висловлювання відносно студентів, в кабінеті стояв запах від вжитого алкоголю, у сумці чоловіка, який представився представником організації «Майдан Січеслав», була біта.

Згодом з’ясувалося, що це були члени постійної робочої групи громадських організацій по здійсненню контролю діяльності Дніпропетровської обласної ради та виконання її рішень, а також представники громадських організацій, що входять до складу цього громадського органу. Викликана вчасно міліція на противоправні дії «громадськості» не реагувала. Підлітки у віці від 15 до 17 років вимушені були встали на захист свого коледжу, своїх вчителів .
Було дуже багато виступів , студентів , викладачів , батьків з приводу зухвальних дій осіб яки представлялись «громадськістю».

Читайте також: Общественники недовольны встречей с и.о. мэра Днепропетровска
Хочемо відмітити , що керівник громадської організації «Майдан Січеслав» Романенко В.М. одразу наголосив що назву його організації хтось навмисно питається очорнити. Він роз’яснив присутнім , що його організація не приймала участі у захваті коледжу , та надав офіційне пояснення з цього приводу. Крім того, Романенко В.М. наголосив взяти під свій особовий контроль розслідування цієї резонансної події і ретельно розібратися хто і з яких причин , не маючи на це підстав , використовує назву організації «Майдан Січеслав».

Директор департаменту взаємодії з правоохоронними органами Олександр Свіренко вислухав заяви про бездіяльність правоохоронних органів пообіцяв прийняти усіх зусиль для встановлення винних осіб.

В своїх виступах, члени Громадської ради , Мансурова А., Лючков І., Новіков І., Сухов В., Мирошниченко Т.Г. , були єдині в думці о неприпустимих діях «сумнівної громадськості», про політичне підґрунтя цих дій – які говорять про наявність «сепаратизму» і спробу підірвати місто з середини. Хто ці «громадські організації», чому вони мають можливість безкарно і зухвало попрати громаду міста і хто за ними стоїть?

Виходячи з викладеного, керуючись Положенням Про Громадську раду при виконавчому комітеті Дніпропетровської міської ради, на підставі Звернення батьків, студентів і трудового колективу ОКВНЗ ДТХК, Громадська рада при виконавчому комітеті Дніпропетровської міської ради, оголосила своє рішення", - зазначається у повідомленні ГР.

Читайте також: Штаб Нацзахисту пропонує новому губернатору створити Штаб Реформ (ЗВЕРНЕННЯ)

Головні тези рішень: 

1.Засудити незаконні і протиправні дії представників Робочої групи громадських організацій по здійсненню контролю діяльності Дніпропетровської обласної ради та виконання її рішень, які взяли участь у створені екстремальної, агресивної ситуації по зриву роботи Дніпропетровського театрально-художнього коледжу.

2.Наголосити що Громадські організації мають право діяти тільки у законодавчому руслі .

3.Невідкладно враховуючи ситуацію, що склалася навколо обласного комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський театрально-художній коледж», розширене засідання, на яке запросити депутатів усіх рівнів, виконуючого обов’язки голови Дніпропетровської міської ради Булавку Г.І., начальника Дніпропетровського міського управління головного управління МВС України в Дніпропетровській області для обговорення обставин та обстановки, що склалися навколо розташованого у місті Дніпропетровську по улиці Глинки, 11, зазначеного навчального закладу, та зняття проблеми, що зумовлена «кришуванням» беззаконню протиправної діяльності деяких громадських організацій, які створюють у місті криміногенну обстановку, свавільно втручаються у господарську діяльність не підпорядкованих їм суб’єктів господарювання, а також підвищенню безпеки і забезпечення безпечних умов навчання студентів і праці трудового колективу ОК ВНЗ ДТХК, та захисту прав і законних інтересів студентів на захист від будь-яких форм насильства, вирішення питань навчання і побуту, участь в управлінні вищим навчальним закладом та ін.

4. Направити голові Дніпропетровської обласної ради Удоду Є.Г. спільне Звернення Громадської ради при виконавчому комітеті Дніпропетровської міської ради студентів і батьків студентів обласного комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський театрально-художній коледж», а також трудового колективу цього навчального закладу з вимогами:

1) вчинити усі необхідні дії та заходи для недопущення подальшого втручання постійною робочою групою громадських організацій по здійсненню контролю діяльності Дніпропетровської обласної ради та виконання її рішень і представників громадських організацій, які входять до складу зазначеного громадського органу, у діяльність обласного комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський театрально-художній коледж»;

2) винести на найближче засідання сесії Дніпропетровської обласної ради питання про припинення діяльності та розпуск постійної робочої групи громадських організацій по здійсненню контролю діяльності Дніпропетровської обласної ради та виконання її рішень.

5.Направити звернення до директора Департаменту взаємодії з правоохоронними органами Свіренко О.А.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Координатор Днепропетровского Евромайдана, общественный деятель
Подробнее
Комментарии
Олег
08.04.2015
А почему в статье не указано, что причиной визита стало требование восстановить незаконно отчисленных студентов, обучавшихся актерскому мастерству на курсе руководителя театра "Верим"? Не указано, что скандал устроили "Молодые регионы", учащиеся в нем? Статья однобока и явно заказная, нацеленная снять контроль общественных организаций над расходованием бюджетных средств.
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет