До театрального коледжу вдерлися близько 30 зухвалих представників «громадськості»

06.04.2015 22:23

"Сьогодні, 6 квітня, на прохання студентів, викладачів, Дніпропетровського театрально-художнього коледжу відбулась зустріч з Громадською радою при виконавчому комітеті Дніпропетровської міської ради. На зустрічі були також були присутні представники громадської організації «Майдан-Січеслав», «Правого сектору», та директор департаменту взаємодії з правоохоронними органами Олександр Свіренко.
Приводом для зустрічі стало звернення від студентів, викладачів, адміністрації Дніпропетровського театрально-художнього коледжу на безпідставну подію для нашого міста", - зазначають представники ГР при міськраді на своїй офіційній сторінці у фейсбук.

Про це пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Третього квітня 2015 року до коледжу увірвалася група чоловіків і кілька жінок, усього близько 30 осіб,які паралізували роботу коледжу та утримуючи насильно директора і юрисконсульта коледжу в кабінеті директора, погрожуючи директорові розправою, вимагали відповідно поновлення на роботі Петренка В.Є. та на навчанні Потійко Т.П.

Ці люди вели себе занадто нахабно, виказуючи явну неповагу до суспільства, особливу зухвалість, грубо порушуючи громадський порядок з винятковим цинізмом, застосовуючи брутальне висловлювання відносно студентів, в кабінеті стояв запах від вжитого алкоголю, у сумці чоловіка, який представився представником організації «Майдан Січеслав», була біта.

Згодом з’ясувалося, що це були члени постійної робочої групи громадських організацій по здійсненню контролю діяльності Дніпропетровської обласної ради та виконання її рішень, а також представники громадських організацій, що входять до складу цього громадського органу. Викликана вчасно міліція на противоправні дії «громадськості» не реагувала. Підлітки у віці від 15 до 17 років вимушені були встали на захист свого коледжу, своїх вчителів .
Було дуже багато виступів , студентів , викладачів , батьків з приводу зухвальних дій осіб яки представлялись «громадськістю».

Читайте також: Общественники недовольны встречей с и.о. мэра Днепропетровска
Хочемо відмітити , що керівник громадської організації «Майдан Січеслав» Романенко В.М. одразу наголосив що назву його організації хтось навмисно питається очорнити. Він роз’яснив присутнім , що його організація не приймала участі у захваті коледжу , та надав офіційне пояснення з цього приводу. Крім того, Романенко В.М. наголосив взяти під свій особовий контроль розслідування цієї резонансної події і ретельно розібратися хто і з яких причин , не маючи на це підстав , використовує назву організації «Майдан Січеслав».

Директор департаменту взаємодії з правоохоронними органами Олександр Свіренко вислухав заяви про бездіяльність правоохоронних органів пообіцяв прийняти усіх зусиль для встановлення винних осіб.

В своїх виступах, члени Громадської ради , Мансурова А., Лючков І., Новіков І., Сухов В., Мирошниченко Т.Г. , були єдині в думці о неприпустимих діях «сумнівної громадськості», про політичне підґрунтя цих дій – які говорять про наявність «сепаратизму» і спробу підірвати місто з середини. Хто ці «громадські організації», чому вони мають можливість безкарно і зухвало попрати громаду міста і хто за ними стоїть?

Виходячи з викладеного, керуючись Положенням Про Громадську раду при виконавчому комітеті Дніпропетровської міської ради, на підставі Звернення батьків, студентів і трудового колективу ОКВНЗ ДТХК, Громадська рада при виконавчому комітеті Дніпропетровської міської ради, оголосила своє рішення", - зазначається у повідомленні ГР.

Читайте також: Штаб Нацзахисту пропонує новому губернатору створити Штаб Реформ (ЗВЕРНЕННЯ)

Головні тези рішень: 

1.Засудити незаконні і протиправні дії представників Робочої групи громадських організацій по здійсненню контролю діяльності Дніпропетровської обласної ради та виконання її рішень, які взяли участь у створені екстремальної, агресивної ситуації по зриву роботи Дніпропетровського театрально-художнього коледжу.

2.Наголосити що Громадські організації мають право діяти тільки у законодавчому руслі .

3.Невідкладно враховуючи ситуацію, що склалася навколо обласного комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський театрально-художній коледж», розширене засідання, на яке запросити депутатів усіх рівнів, виконуючого обов’язки голови Дніпропетровської міської ради Булавку Г.І., начальника Дніпропетровського міського управління головного управління МВС України в Дніпропетровській області для обговорення обставин та обстановки, що склалися навколо розташованого у місті Дніпропетровську по улиці Глинки, 11, зазначеного навчального закладу, та зняття проблеми, що зумовлена «кришуванням» беззаконню протиправної діяльності деяких громадських організацій, які створюють у місті криміногенну обстановку, свавільно втручаються у господарську діяльність не підпорядкованих їм суб’єктів господарювання, а також підвищенню безпеки і забезпечення безпечних умов навчання студентів і праці трудового колективу ОК ВНЗ ДТХК, та захисту прав і законних інтересів студентів на захист від будь-яких форм насильства, вирішення питань навчання і побуту, участь в управлінні вищим навчальним закладом та ін.

4. Направити голові Дніпропетровської обласної ради Удоду Є.Г. спільне Звернення Громадської ради при виконавчому комітеті Дніпропетровської міської ради студентів і батьків студентів обласного комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський театрально-художній коледж», а також трудового колективу цього навчального закладу з вимогами:

1) вчинити усі необхідні дії та заходи для недопущення подальшого втручання постійною робочою групою громадських організацій по здійсненню контролю діяльності Дніпропетровської обласної ради та виконання її рішень і представників громадських організацій, які входять до складу зазначеного громадського органу, у діяльність обласного комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський театрально-художній коледж»;

2) винести на найближче засідання сесії Дніпропетровської обласної ради питання про припинення діяльності та розпуск постійної робочої групи громадських організацій по здійсненню контролю діяльності Дніпропетровської обласної ради та виконання її рішень.

5.Направити звернення до директора Департаменту взаємодії з правоохоронними органами Свіренко О.А.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Координатор Днепропетровского Евромайдана, общественный деятель
Подробнее
Комментарии
Олег
08.04.2015
А почему в статье не указано, что причиной визита стало требование восстановить незаконно отчисленных студентов, обучавшихся актерскому мастерству на курсе руководителя театра "Верим"? Не указано, что скандал устроили "Молодые регионы", учащиеся в нем? Статья однобока и явно заказная, нацеленная снять контроль общественных организаций над расходованием бюджетных средств.
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат