До конца года в Днепре установят 6 новых светофоров

21.11.2016 14:00

Кроме пластиковой разметки, до конца года установят 6 светофоров и отремонтируют еще 3.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

По данным на конец октября, сотрудники «Днепродорсервиса» нанесли или возобновили дорожную разметку на 188,375 км и на 127,717 км сделали видимыми пешеходные переходы.

 

otvet-1

otvet-2

Всего на 1 октября 2016 года предприятие получило из городского бюджета 11 млн 291 тыс. 604 грн. В этом году предприятие купило 1 автоподъемник телескопический ВС-18Т.

Сейчас в «Днепродорсервисе» работает 63 человека, и средняя заработная плата за 9 месяцев этого года составила 4 тыс. 600 грн.

Планируется, что до конца года «Днепродорсервис» успеет выполнить:

— строительство 6 светофорных объектов по пр. Слобожанскому (бывший пр. Правды) – ул. 8 марта, пр. Слобожанский – ул. Тепличная, ул. Рабочая, 73, ул. Калиновая – ул. Путиловская, ул. Шмидта,2 – Центральный рынок, пр. Петра Калнышевского – ул. Байкальская;

— еще 3 светофорных объекта планируют капитально отремонтировать: ул. Космическая – ул. Энтузиастов, ул. Донецкое шоссе – ул. Дементьева, ул. Святослава Храброго (бывшая ул. Чкалова) – ул. Сичевых стрельцов (бывшая ул. Артема);

— на Сичеславской Набережной предприятие нанесет пластиковую разметку. 

— установку «лежачих полицейских». Правда, на каких дорогах Днепра будут установлены эти средства принудительного снижения скорости, в «Днепродорсервисе» не сказали;

— также на предприятии забыли указать, где планируют проводить электромонтажные работы по освещению регулированных пешеходных переходов Днепра.

Те же работы планируется проводить и в следующем году. Правда, никто не рассказал где именно и какие виды работы будут выполнены.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет