До Збройних Сил України з Дніпропетровщини піде 1630 строковиків

07.04.2015 17:48

Із 1 квітня в Україні стартувала призивна кампанія. На строкову військову службу у Дніпропетровській області планують призвати 1630 чоловік.

Із них: 50 чоловік будуть призвані у спеціальну державну службу транспорту, 600 чоловік – в національну гвардію і близько 1000 – ЗСУ.

Про це повідомив заступник військового комісара Дніпропетровської області Сергій Полуциган під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

Призову підлягають юнаки віком 20-27 років. Основна умова – стан здоров’я. Враховуватимуться також і моральні якості. Не підлягають призову раніше судимі.

«Можуть не призиватись (тут враховується бажання людини), якщо в сім’ї батько, мати, брат чи сестра загинули під час проходження військової служби. Відстрочка надається також тим, хто є опікуном непрацездатних батька чи матері. Але рішення лише за призовною комісією, так як існують причини, котрі не вказані в законі», – сказав Сергій Полуциган.

Строковики служитимуть 1,5 роки. В зону АТО їх не відправлятимуть.

«Особи, котрі будуть призвані до Збройних Сил України, ні в якому разі не залучатимуться до виконання своїх службових обов’язків в зоні АТО. Вони будуть направлені для несіння служби в пункти постійної дислокації військових частин і там проходитимуть весь період військової служби », – сказав Сергій Полуциган.

Читайте також: «Рейдерські захоплення» та «озброєнні злочини» Правого сектору (ВІДЕО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат