До Збройних Сил України з Дніпропетровщини піде 1630 строковиків

07.04.2015 17:48

Із 1 квітня в Україні стартувала призивна кампанія. На строкову військову службу у Дніпропетровській області планують призвати 1630 чоловік.

Із них: 50 чоловік будуть призвані у спеціальну державну службу транспорту, 600 чоловік – в національну гвардію і близько 1000 – ЗСУ.

Про це повідомив заступник військового комісара Дніпропетровської області Сергій Полуциган під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

Призову підлягають юнаки віком 20-27 років. Основна умова – стан здоров’я. Враховуватимуться також і моральні якості. Не підлягають призову раніше судимі.

«Можуть не призиватись (тут враховується бажання людини), якщо в сім’ї батько, мати, брат чи сестра загинули під час проходження військової служби. Відстрочка надається також тим, хто є опікуном непрацездатних батька чи матері. Але рішення лише за призовною комісією, так як існують причини, котрі не вказані в законі», – сказав Сергій Полуциган.

Строковики служитимуть 1,5 роки. В зону АТО їх не відправлятимуть.

«Особи, котрі будуть призвані до Збройних Сил України, ні в якому разі не залучатимуться до виконання своїх службових обов’язків в зоні АТО. Вони будуть направлені для несіння служби в пункти постійної дислокації військових частин і там проходитимуть весь період військової служби », – сказав Сергій Полуциган.

Читайте також: «Рейдерські захоплення» та «озброєнні злочини» Правого сектору (ВІДЕО)

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет