До Дніпропетровська приїде Філарет

06.04.2016 17:04

Візит  запланований на 7-9 квітня.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу Дніпропетровської міськради.

8 квітня о 10.30 Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятить приміщення єпархіального управління, яке знаходиться на вул. Січових Стрільців 3-а (колишня Артема). Після цього Предстоятель УПЦ КП проведе зустріч із керівництвом області. Відвідини міськради та спілкування з міським головою Дніпропетровська Борисом Філатовим запланована на 12.30. Після цього, близько 13.15 Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет в ході прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро Пост» відповість на питання журналістів.

О 16.00 Патріарх поїде до храмового комплексу Різдва Пресвятої Богородиці, де проведе освяту недільної школи (вул. Набережна Заводська). Близько 18.00 Філарет відвідає Дніпропетровську духовну семінарію, що знаходиться за адресою: пр. Свободи,89

Відомо також, що наступного дня, в суботу, Патріарх відвідає храм на території дислокації полку «Дніпро-1».

Читайте также: В области стартует капитальный ремонт дорог.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Павло
06.04.2016
Голосовавшим против https://focus.ua/country/347579/
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат