Дніпрян запрошують на мітинг та суд проти департаменту гумполітики

13.09.2018 21:15

17 вересня відбудеться відбудеться мітинг та судове засідання за позовом Профспілки освіти до департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради у Дніпропетровському окружному адміністративному суді.

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на заяву організаторів акції.

"Ми просимо суд: скасувати наказ департаменту гуманітарної політики № 29 від 05.02.2018 року.  Відповідний наказ є не законим, є таким що не задовольняє інтереси батьків, працівників освіти, тому як значно погіршує освітній процес в нашому місті", - йдеться у повідомленні.

На сьогодні завдяки цьому наказу ліквідували посади:

- фізкультурників,  медичних працівників, бібліотекарів, музичних керівників,  музруків, керівників гуртків.

- посади допоміжного персоналу: слюсарі, електрики, гардеробників, двірники, охоронці.

Працівників закладів освіти примушують погодитись з додатковим навантаженням та зменшенням заробітної плати. Міська рада м. Дніпра проігнорувала: - колективні вимоги направлені після мітингу 23.05.2018 року; вимоги електронної петиції (більше тисячі підписів);  вимоги на всі депутатські фракції;  вимоги на виконавчий комітет міської ради; чисельні колективні звернення педагогів; чисельні колективні звернення батьків, говорять організатори.

"Такі дії нашого департаменту гумполітики  роблять все, щоб перекласти певні освітні процеси на плечі батьків, самоусунувшись від основного їх завдання – організація гідного, доступного, безкоштовного освітнього процесу. Всі спроби вирішити (скасувати ганебний наказ) мирним шляхом – проігноровані, що черговий раз доводить необхідність об’єднатись і вимагати", - зазначає один з організаторів Михайло Яценко.

Фото: МОСТ ДНЕПР 

Комментарии
Последние записи в блогах

За підсумками деклараційної кампанії - 2018 доходи у розмірі понад 1 млн грн задекларували 4817 громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність.

Дохід у сумі понад 1 млрд грн, отриманий у 2017 році, задекларувала одна особа.

Найбільше мільйонерів, які подали декларації, обліковуються у м.Києві. Їх кількість складає 2184 особи, або 45% від загальної кількості мільйонерів. Серед лідерів також Київська – 333 особи, Харківська – 328 та Дніпропетровська – 303 області.

Наймолодшому платнику податків, яким задекларовано доходи понад 1 млн грн, виповнилось 7 років, а найстаршому – 99 років.

 

Подробнее

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат