Дніпрян запрошують на мітинг та суд проти департаменту гумполітики

13.09.2018 21:15

17 вересня відбудеться відбудеться мітинг та судове засідання за позовом Профспілки освіти до департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради у Дніпропетровському окружному адміністративному суді.

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на заяву організаторів акції.

"Ми просимо суд: скасувати наказ департаменту гуманітарної політики № 29 від 05.02.2018 року.  Відповідний наказ є не законим, є таким що не задовольняє інтереси батьків, працівників освіти, тому як значно погіршує освітній процес в нашому місті", - йдеться у повідомленні.

На сьогодні завдяки цьому наказу ліквідували посади:

- фізкультурників,  медичних працівників, бібліотекарів, музичних керівників,  музруків, керівників гуртків.

- посади допоміжного персоналу: слюсарі, електрики, гардеробників, двірники, охоронці.

Працівників закладів освіти примушують погодитись з додатковим навантаженням та зменшенням заробітної плати. Міська рада м. Дніпра проігнорувала: - колективні вимоги направлені після мітингу 23.05.2018 року; вимоги електронної петиції (більше тисячі підписів);  вимоги на всі депутатські фракції;  вимоги на виконавчий комітет міської ради; чисельні колективні звернення педагогів; чисельні колективні звернення батьків, говорять організатори.

"Такі дії нашого департаменту гумполітики  роблять все, щоб перекласти певні освітні процеси на плечі батьків, самоусунувшись від основного їх завдання – організація гідного, доступного, безкоштовного освітнього процесу. Всі спроби вирішити (скасувати ганебний наказ) мирним шляхом – проігноровані, що черговий раз доводить необхідність об’єднатись і вимагати", - зазначає один з організаторів Михайло Яценко.

Фото: МОСТ ДНЕПР 

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось