Дніпровські копи взяли участь у флешмобі «Тризуб – це Україна» (ФОТО)

27.03.2017 12:16

25 березня на площі Героїв Майдану відбувся черговий флешмоб «Тризуб – це Україна». Цього разу у ньому прийняли участь поліцейські  та небайдужі містяни.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала громадський активіст Лідія Полешко, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

«В Дніпрі було запроваджено акцію на захист України. Тризуб – це наш Герб, який ми, українці, шануємо і готові захищати. Після того , що сталося в аеропорту Іспанії , коли влітку 2016 року герб України на футболці футболіста Зозулі назвали неонацистським символом , обурені українці зрозуміли, що багато людей у світі не розуміють ситуації, що сталася в Україні, та взагалі мало що знають про Україну . Пізніше ЗМІ вибачились перед футболістом , розібравшись, але прикрий випадок дав поштовх для популяризації українських символів.

У Дніпрі пройшла черга флешмобів під назвою #тризубцеукраїна , запроваджена активістами ГО «Майдан Січеслав Дніпро». До цього часу акція вже відбулась біля ОДА , у школі №134, за участю студентів , посадовців, активістів, школярів . 25 березня флешмоб #тризубцеукраїна пройшов у центрі міста, на площі Героїв Майдану, за участю поліцейських, а також небайдужих городян .

Ініціативу в проведені таких флешмобів на захист України підхопили й інші міста України. У Дніпрі ця акція продовжиться, і буде проведена в школах , які з радістю підхопили ідею провести у себе флешмоб», - написала вона.

Як повідомили в прес-службі ГО «Майдан Січеслав Дніпро», 1 квітня флешмоб відбудеться у Павлограді.

Комментарии
горожанин
27.03.2017
Преступность победили, можно и поразвлекаться. Браво!!! Спи спокойно родной город.
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю