Дніпровські копи взяли участь у флешмобі «Тризуб – це Україна» (ФОТО)

27.03.2017 12:16

25 березня на площі Героїв Майдану відбувся черговий флешмоб «Тризуб – це Україна». Цього разу у ньому прийняли участь поліцейські  та небайдужі містяни.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала громадський активіст Лідія Полешко, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

«В Дніпрі було запроваджено акцію на захист України. Тризуб – це наш Герб, який ми, українці, шануємо і готові захищати. Після того , що сталося в аеропорту Іспанії , коли влітку 2016 року герб України на футболці футболіста Зозулі назвали неонацистським символом , обурені українці зрозуміли, що багато людей у світі не розуміють ситуації, що сталася в Україні, та взагалі мало що знають про Україну . Пізніше ЗМІ вибачились перед футболістом , розібравшись, але прикрий випадок дав поштовх для популяризації українських символів.

У Дніпрі пройшла черга флешмобів під назвою #тризубцеукраїна , запроваджена активістами ГО «Майдан Січеслав Дніпро». До цього часу акція вже відбулась біля ОДА , у школі №134, за участю студентів , посадовців, активістів, школярів . 25 березня флешмоб #тризубцеукраїна пройшов у центрі міста, на площі Героїв Майдану, за участю поліцейських, а також небайдужих городян .

Ініціативу в проведені таких флешмобів на захист України підхопили й інші міста України. У Дніпрі ця акція продовжиться, і буде проведена в школах , які з радістю підхопили ідею провести у себе флешмоб», - написала вона.

Як повідомили в прес-службі ГО «Майдан Січеслав Дніпро», 1 квітня флешмоб відбудеться у Павлограді.

Комментарии
горожанин
27.03.2017
Преступность победили, можно и поразвлекаться. Браво!!! Спи спокойно родной город.
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский