Дніпровська міськрада хоче посилити покарання для крадіїв комунального майна

10.07.2018 14:30

На сайті Дніпровської міської ради був опублікований проект рішення, в якому міські депутати пропонують посилити покарання для людей, які псують комунальне майно.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на Дніпроград.

У виконкомі ДМР пропонують збільшити максимальний термін з трьох до п'яти років в'язниці за умисне псування ліхтарних стовпів та електродротів.

Ще жорсткіше пропонують карати тих, хто краде каналізаційні люки, решітки та елементи зливової каналізації. За це пропонують ув'язнити на строк до дванадцяти років. При цьому зазначимо, шо у Кримінальному кодексі за це правопорушення встановлено покарання до п'яти років позбавлення волі. На дванадцять років замість п'яти також хочуть ув'язнити і тих, хто краде або пошкоджує промислові лінії зв'язку, зокрема нафтопровід та газопровід.

Саме з такою пропозицією - змінити Кримінальний кодекс України, Дніпровська міськрада вирішила звернутися до Верховної Ради.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось