Дніпропетровський свободівець через суд хоче зняти Крупського з посади віце-мера

09.01.2015 10:50

Керівник Дніпропетровської міської організації партії "Свобода" Кирило Дороленко подав позов до суду, аби скасувати призначення Анатолія Крупського на посаду першого заступника міського голови.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

31 грудня 2014 року Дороленко приніс до Бабушкінського райсуду Дніпропетровська адміністративний позов про скасування рішення, що було затверджене 26 листопада. Тоді місцеві депутати проголосували за призначення Крупського першим заступником мера.

На думку позивача, це рішення міськрада прийняла з порушеннями законодавства: «Відповідно до ч. 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», проекти рішень органів місцевого самоврядування оприлюднюють не пізніше як за 20 робочих днів до дати їх розгляду. Однак проект на було оприлюднено, чим було порушено моє право на участь у місцевому самоврядуванні.»

Таким чином, Дороленко оскаржує рішення міськради, бо не мав змоги прийняти участь у обговоренні цього проекту та надати альтернативу призначення Крупського.

Позивач надає суду скрін-шоти з офіційного сайту МР та просить скасувати рішення депутатів.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Общественный активист, депутат Чечеловского районного совета, экс-руководитель Днепропетровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
misha
09.01.2015
как уже затрахали регионалы своей наглостью и тягой к воровству. им все мало и они надеются что так будет и дальше. уйдите уже дайте нам спокойно строить свою страну без вашего вечного жлобства
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет