Дніпропетровський свободівець через суд хоче зняти Крупського з посади віце-мера

09.01.2015 10:50

Керівник Дніпропетровської міської організації партії "Свобода" Кирило Дороленко подав позов до суду, аби скасувати призначення Анатолія Крупського на посаду першого заступника міського голови.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

31 грудня 2014 року Дороленко приніс до Бабушкінського райсуду Дніпропетровська адміністративний позов про скасування рішення, що було затверджене 26 листопада. Тоді місцеві депутати проголосували за призначення Крупського першим заступником мера.

На думку позивача, це рішення міськрада прийняла з порушеннями законодавства: «Відповідно до ч. 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», проекти рішень органів місцевого самоврядування оприлюднюють не пізніше як за 20 робочих днів до дати їх розгляду. Однак проект на було оприлюднено, чим було порушено моє право на участь у місцевому самоврядуванні.»

Таким чином, Дороленко оскаржує рішення міськради, бо не мав змоги прийняти участь у обговоренні цього проекту та надати альтернативу призначення Крупського.

Позивач надає суду скрін-шоти з офіційного сайту МР та просить скасувати рішення депутатів.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Общественный активист, депутат Чечеловского районного совета, экс-руководитель Днепропетровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
misha
09.01.2015
как уже затрахали регионалы своей наглостью и тягой к воровству. им все мало и они надеются что так будет и дальше. уйдите уже дайте нам спокойно строить свою страну без вашего вечного жлобства
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет