Дніпропетровські школярі заспівали гімн України у супермаркеті (ВІДЕО)

08.05.2015 12:43

Учні 141-ї школи Дніпропетровська заспівали гімн України у супермаркеті. Флешмоб присвячений 150 річчю з дня виконання гімну України публічно, передає freednipro.tv.

Організатор флешмобу, вчителька англійської мови Тетяна Губенко, зазначила, що на підготовку флешмобу пішло 30 хвилин:

– Ми зібралися на теріторії школи і відрепетирували перед флешмобом. В акції прийняли участь усі, хто виявив бажання і любить Україну.

Комментарии
Вероніка
08.05.2015
Чудові діти!Дякую викладачеві!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю