Дніпропетровські поліцейські планують чистити власні ряди за допомогою скарг городян

23.12.2015 15:15

26 грудня на вулиці Дніпропетровська вийдуть перші екіпажі патрулів Національної поліції. Тому городян просять повідомляти до управління про потрапляння в нові органи правопорядку людей із заплямованою репутацією.

Про це пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на Штаб Нацзахисту.

«Звертаємо увагу на те, що всі жителі міста/області можуть залишати свої повідомлення та листи щодо осіб, які оформлюються (-валися) до Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області на електронну адресу: dnepr.ursdz@ukr.net.

Мета даної кампанії: уникнути потрапляння в органи правопорядку представників міліції та інших служб, які працювали виключно для задоволення власних потреб; займалися обслуговуванням інтересів злочинних угруповань; інтересів колишньої влади; причетні до організації /брали участь в побитті жителів міста під стінами ОДА 26 січня 2014 року; замішані в сепаратистській діяльності в ЛДНР; замішані в протизаконній діяльності на території проведення АТО; причетні до корупційної діяльності; інші порушники законів України.

З 25 грудня Штаб національного захисту Дніпропетровської області долучається до цієї кампанії системно і також починає збір та обробку інформації/запитів щодо оформлення в Національну поліцію громадян України на території Дніпропетровська та області.

Вся зібрана інформація буде надана комісії, що проводитиме атестацію/переатестацію співробітників поліції.

Свої звернення ви можете надсилати на електронну адресу: dneprshtab2@gmail.com

або дзвонити на гарячу лінію за номером: (050) 320-59-54 (з 9:00 до 18:00 щодня).

Тільки спільні зусилля, за підтримки громадян, дозволять створити дійсно фахову, реформовану систему правоохоронних органів, яка стане основою незалежної України», - зазначається у заяві.

Читайте також: На Дніпропетровщині хабарник наживався на ремонті дитсадка

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю