Дніпропетровські нардепи хочуть зняти гриф «секретно» зі справи Гонгадзе

05.02.2015 11:46

«Напевно, мені одному здається, що над цією країною витає прокляття неупокоєного Георгія Гонгадзе?

Рік як минув другий Майдан, він повалив антиукраїнський режим Януковича, котрий був прямим породженням авторитарного режиму Кучми. А зло, проти якого повстав перший Майдан і яке як прокляття повертає нас назад у систему, і досі непокаране.

Найрезонансніший злочин кримінальної кланово-олігархічної системи, який сколихнув мільйони людей - вбивство журналіста Гонгадзе на замовлення тодішнього президента Кучми - лишається безкарним, а його розслідування перетворене на фарс, череду зрад і знущання над правом, суспільством і пам'яттю Георгія. Сам же Кучма не просто продовжує доживати віку в мільярдних статках і статусі поважаного члена суспільства, але й представляє Україну в переговорах із Росією, для якої він підготував здачу Криму і флоту, та сепаратистами, яких він виростив своєю політикою багатовекторності та потурання діяльності російських спецслужб», - пише нардеп Андрій Денисенко у своєму фейсбук.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Справа генерала міліції Пукача, а насправді очільника кучмівського ескадрону смерті, який є організатором вбивства Георгія Гонгадзе, замаху на життя народного депутата Олександра Єльяшкевича, викрадення і катування журналіста Олексія Подольського, навіть через рік після перемоги Майдану і далі продовжує розглядатися в закритому режимі.

Її засекретив суд з подачі Пшонки і його відомства, бо Пукач, не бажаючи одноосібно нести відповідальність, почав говорити. Почав прямо називати Кучму як головного замовника вбивства Гонгадзе, викривати ролі його адміністратора Литвина і міліцейського міністра Кравченка, вбитого для замітання слідів одразу після Помаранчевої революції.

Пукачу не лише закривали весь цей час рота, використовуючи закритість процесу, але й погрожували вбивством йому особисто та його родині. Це в інтересах Кучми робили високопоставлені чини МВС, СБУ та прокуратури, прізвища яких на судових засіданнях оприлюднює Пукач. А самого Пукача планували і планують, якомога швидше згорнувши процес, запроторити за стіни Менської колонії, де вже змусити замовчати назавжди.

В цій справі - як у Кощієвій голці - смерть всієї системи, яка існує і досі завдяки зраді Ющенка і решти псевдодемократів. Не покаравши Кучму і не помстивши Гію не варто й сподіватися на якісь реформи, правову державу і європейську демократію в цій країні. Тут і далі вбиватимуть, приховуватимуть правду і купуватимуть індульгенції на будь-який злочин», - заявляє Денисенко.

За його словами, іПрезидент, і СБУ, і генпрокуратура останнім часом неодноразово заявляли, що підтримують повернення слухання справи Пукача у відкритий режим, але досі для цього не зроблено головного - конкретних процесуальних кроків прокуратури.Саме ГПУ має ініціювати зняття грифу "секретно" з матеріалів справи безпосередньо в судовому засіданні.

«Разом із колегами-нардепами із БПП Віталієм Купрієм, Дмитром Лубинцем, Олександром Дубініним, Валентином Дідичем та позафракційним Володимиром Парасюком ми вирішили допомогти нашій Генеральній прокуратурі перейти від слів до діла, спрямувавши відповідне звернення на її очільника пана Ярему.

06 лютого відбудеться найближче засідання Київського апеляційного суду, де слухається скарга Пукача. Отже невдовзі ми побачимо, чи дотримає свого слова вище керівництво держави і органів прокуратури чи вбивство Гії і далі буде розмінною монетою в торгах влади з Кучмою та його зятем мільярдером Пінчуком, з яких Янукович вимагав і отримав, за свідченнями людей із його оточення, хабара в один мільярд доларів.

П.С. Як на мене, навіть нашим корумпованим і закоріненим у кучмізм елітам, не кажучи вже про народ, простіше і правильніше посадити Кучму, ніж роками блукати манівцями брехні, викликаючи дух третього Майдану», - додає дніпропетровський нардеп.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее

У січні 2019 року Державна фіскальна служба України відшкодувала платникам рекордну суму податку на додану вартість – 19,7 млрд грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 64%, або на 7,7 млрд грн. У січні 2018 року платникам було відшкодовано 12 млрд грн. Загалом за 2018 рік платникам відшкодовано 131,7 млрд грн.

Сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників у січні 2019 року на 8,7 млрд грн, або у 1,8 раза більше середньомісячного відшкодування у 2018 році. Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у минулому році становила 11 млрд грн.

Також суттєво зросли задекларовані суми ПДВ до сплати. Так, у січні 2019 року (декларації за грудень 2018 року) задекларовано 22,9 млрд грн ПДВ до сплати. Це на 1,6 млрд грн, або на 7,5% більше відповідного показника січня 2018 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат