Дніпропетровські нардепи хочуть зняти гриф «секретно» зі справи Гонгадзе

05.02.2015 11:46

«Напевно, мені одному здається, що над цією країною витає прокляття неупокоєного Георгія Гонгадзе?

Рік як минув другий Майдан, він повалив антиукраїнський режим Януковича, котрий був прямим породженням авторитарного режиму Кучми. А зло, проти якого повстав перший Майдан і яке як прокляття повертає нас назад у систему, і досі непокаране.

Найрезонансніший злочин кримінальної кланово-олігархічної системи, який сколихнув мільйони людей - вбивство журналіста Гонгадзе на замовлення тодішнього президента Кучми - лишається безкарним, а його розслідування перетворене на фарс, череду зрад і знущання над правом, суспільством і пам'яттю Георгія. Сам же Кучма не просто продовжує доживати віку в мільярдних статках і статусі поважаного члена суспільства, але й представляє Україну в переговорах із Росією, для якої він підготував здачу Криму і флоту, та сепаратистами, яких він виростив своєю політикою багатовекторності та потурання діяльності російських спецслужб», - пише нардеп Андрій Денисенко у своєму фейсбук.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Справа генерала міліції Пукача, а насправді очільника кучмівського ескадрону смерті, який є організатором вбивства Георгія Гонгадзе, замаху на життя народного депутата Олександра Єльяшкевича, викрадення і катування журналіста Олексія Подольського, навіть через рік після перемоги Майдану і далі продовжує розглядатися в закритому режимі.

Її засекретив суд з подачі Пшонки і його відомства, бо Пукач, не бажаючи одноосібно нести відповідальність, почав говорити. Почав прямо називати Кучму як головного замовника вбивства Гонгадзе, викривати ролі його адміністратора Литвина і міліцейського міністра Кравченка, вбитого для замітання слідів одразу після Помаранчевої революції.

Пукачу не лише закривали весь цей час рота, використовуючи закритість процесу, але й погрожували вбивством йому особисто та його родині. Це в інтересах Кучми робили високопоставлені чини МВС, СБУ та прокуратури, прізвища яких на судових засіданнях оприлюднює Пукач. А самого Пукача планували і планують, якомога швидше згорнувши процес, запроторити за стіни Менської колонії, де вже змусити замовчати назавжди.

В цій справі - як у Кощієвій голці - смерть всієї системи, яка існує і досі завдяки зраді Ющенка і решти псевдодемократів. Не покаравши Кучму і не помстивши Гію не варто й сподіватися на якісь реформи, правову державу і європейську демократію в цій країні. Тут і далі вбиватимуть, приховуватимуть правду і купуватимуть індульгенції на будь-який злочин», - заявляє Денисенко.

За його словами, іПрезидент, і СБУ, і генпрокуратура останнім часом неодноразово заявляли, що підтримують повернення слухання справи Пукача у відкритий режим, але досі для цього не зроблено головного - конкретних процесуальних кроків прокуратури.Саме ГПУ має ініціювати зняття грифу "секретно" з матеріалів справи безпосередньо в судовому засіданні.

«Разом із колегами-нардепами із БПП Віталієм Купрієм, Дмитром Лубинцем, Олександром Дубініним, Валентином Дідичем та позафракційним Володимиром Парасюком ми вирішили допомогти нашій Генеральній прокуратурі перейти від слів до діла, спрямувавши відповідне звернення на її очільника пана Ярему.

06 лютого відбудеться найближче засідання Київського апеляційного суду, де слухається скарга Пукача. Отже невдовзі ми побачимо, чи дотримає свого слова вище керівництво держави і органів прокуратури чи вбивство Гії і далі буде розмінною монетою в торгах влади з Кучмою та його зятем мільярдером Пінчуком, з яких Янукович вимагав і отримав, за свідченнями людей із його оточення, хабара в один мільярд доларів.

П.С. Як на мене, навіть нашим корумпованим і закоріненим у кучмізм елітам, не кажучи вже про народ, простіше і правильніше посадити Кучму, ніж роками блукати манівцями брехні, викликаючи дух третього Майдану», - додає дніпропетровський нардеп.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет