Дніпропетровські нардепи хочуть зняти гриф «секретно» зі справи Гонгадзе

05.02.2015 11:46

«Напевно, мені одному здається, що над цією країною витає прокляття неупокоєного Георгія Гонгадзе?

Рік як минув другий Майдан, він повалив антиукраїнський режим Януковича, котрий був прямим породженням авторитарного режиму Кучми. А зло, проти якого повстав перший Майдан і яке як прокляття повертає нас назад у систему, і досі непокаране.

Найрезонансніший злочин кримінальної кланово-олігархічної системи, який сколихнув мільйони людей - вбивство журналіста Гонгадзе на замовлення тодішнього президента Кучми - лишається безкарним, а його розслідування перетворене на фарс, череду зрад і знущання над правом, суспільством і пам'яттю Георгія. Сам же Кучма не просто продовжує доживати віку в мільярдних статках і статусі поважаного члена суспільства, але й представляє Україну в переговорах із Росією, для якої він підготував здачу Криму і флоту, та сепаратистами, яких він виростив своєю політикою багатовекторності та потурання діяльності російських спецслужб», - пише нардеп Андрій Денисенко у своєму фейсбук.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Справа генерала міліції Пукача, а насправді очільника кучмівського ескадрону смерті, який є організатором вбивства Георгія Гонгадзе, замаху на життя народного депутата Олександра Єльяшкевича, викрадення і катування журналіста Олексія Подольського, навіть через рік після перемоги Майдану і далі продовжує розглядатися в закритому режимі.

Її засекретив суд з подачі Пшонки і його відомства, бо Пукач, не бажаючи одноосібно нести відповідальність, почав говорити. Почав прямо називати Кучму як головного замовника вбивства Гонгадзе, викривати ролі його адміністратора Литвина і міліцейського міністра Кравченка, вбитого для замітання слідів одразу після Помаранчевої революції.

Пукачу не лише закривали весь цей час рота, використовуючи закритість процесу, але й погрожували вбивством йому особисто та його родині. Це в інтересах Кучми робили високопоставлені чини МВС, СБУ та прокуратури, прізвища яких на судових засіданнях оприлюднює Пукач. А самого Пукача планували і планують, якомога швидше згорнувши процес, запроторити за стіни Менської колонії, де вже змусити замовчати назавжди.

В цій справі - як у Кощієвій голці - смерть всієї системи, яка існує і досі завдяки зраді Ющенка і решти псевдодемократів. Не покаравши Кучму і не помстивши Гію не варто й сподіватися на якісь реформи, правову державу і європейську демократію в цій країні. Тут і далі вбиватимуть, приховуватимуть правду і купуватимуть індульгенції на будь-який злочин», - заявляє Денисенко.

За його словами, іПрезидент, і СБУ, і генпрокуратура останнім часом неодноразово заявляли, що підтримують повернення слухання справи Пукача у відкритий режим, але досі для цього не зроблено головного - конкретних процесуальних кроків прокуратури.Саме ГПУ має ініціювати зняття грифу "секретно" з матеріалів справи безпосередньо в судовому засіданні.

«Разом із колегами-нардепами із БПП Віталієм Купрієм, Дмитром Лубинцем, Олександром Дубініним, Валентином Дідичем та позафракційним Володимиром Парасюком ми вирішили допомогти нашій Генеральній прокуратурі перейти від слів до діла, спрямувавши відповідне звернення на її очільника пана Ярему.

06 лютого відбудеться найближче засідання Київського апеляційного суду, де слухається скарга Пукача. Отже невдовзі ми побачимо, чи дотримає свого слова вище керівництво держави і органів прокуратури чи вбивство Гії і далі буде розмінною монетою в торгах влади з Кучмою та його зятем мільярдером Пінчуком, з яких Янукович вимагав і отримав, за свідченнями людей із його оточення, хабара в один мільярд доларів.

П.С. Як на мене, навіть нашим корумпованим і закоріненим у кучмізм елітам, не кажучи вже про народ, простіше і правильніше посадити Кучму, ніж роками блукати манівцями брехні, викликаючи дух третього Майдану», - додає дніпропетровський нардеп.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що 28.06.2019 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від                         19  червня 2019 року № 545 (далі – Постанова № 545), якою затверджено Порядок ведення Єдиного державного реєстру суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним (далі – Порядок).

Постановою № 545 також внесено зміни до окремих постанов Кабінету Міністрів України, які регулюють виробництво, обіг, зберігання та реалізацію пального та спирту етилового.

Слід зазначити, що норми Постанови № 545 спрямовано на забезпечення реалізації вимог Закону України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», які набрали чинності з 01.07.2019, щодо внесення змін до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), Законів України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про ліцензування видів господарської діяльності» в частині посилення контролю за обігом пального та спирту етилового.

Так, відповідно до п. 2 Порядку, Єдиний реєстр ліцензіатів та місць обігу пального формується та ведеться ДФС та її територіальними органами в електронній формі на підставі відомостей, зазначених у документах, які подаються суб’єктами господарювання для отримання ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, відповідно до статей 3 і 15                  Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального».

До Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального вносяться такі відомості:

► для юридичних осіб – найменування та код згідно з ЄДРПОУ;

► для осіб, уповноважених на ведення обліку діяльності за договорами про спільну діяльність без утворення юридичної особи та таких, які є відповідальними за утримання та внесення податків до бюджету під час виконання договорів, – найменування та код згідно з ЄДРПОУ уповноваженої особи і податковий номер, наданий такій особі під час взяття на облік договору згідно з п. 63.6 і п. 64.6 ПКУ;

► для фізичних осіб-підприємців – прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) та реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про право здійснювати платежі за серією (за наявності) та номером паспорта);

► адреса місця виробництва, зберігання, оптової, роздрібної торгівлі пальним (область, район, населений пункт, код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно – територіального устрою України (КОАТУУ), вулиця, номер будинку/офісу);

► дата видачі/зупинення/анулювання та строк дії ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової, роздрібної торгівлі пальним (п. 3 Порядку).

Постанову № 445 опубліковано в офіційному виданні «Урядовий кур’єр» від 28.06.2019 № 121.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що Міністерство інфраструктури України наказом від 03.06.2019 № 413 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 21.06.2019 за № 649/33620) (далі – наказ № 413) затвердило зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 14.10.1997 № 363 із змінами та доповненнями (далі – Правила).

Слід зазначити, що форму товарно-транспортної накладної (далі – ТТН) викладено у новій редакції (додаток 7 до Правил).

Водночас, ТТН суб’єкт господарювання може оформлювати і без дотримання цієї форми за умови наявності в ній інформації про:

● назву документа;

● дату і місце його складання;

● найменування (прізвище, ім'я, по батькові) Перевізника та/або експедитора, замовника, вантажовідправника, вантажоодержувача;

● найменування та кількість вантажу, його основні характеристики та ознаки, які дають можливість однозначно ідентифікувати цей вантаж,

● автомобіль (марка, модель, тип, реєстраційний номер), причіп/напівпричіп (марка, модель, тип, реєстраційний номер);

● пункти навантаження та розвантаження із зазначенням повної адреси, посади, прізвища та підписів відповідальних осіб вантажовідправника, вантажоодержувача, водія та/або експедитора.

Крім того, запроваджено товарно-транспортну накладну в електронній формі (далі – Е-ТТН), яка підписується за допомогою електронного підпису водія та/або експедитора, відповідальних осіб вантажовідправника, вантажоодержувача. Створення, відправлення, передавання, одержання, зберігання, оброблення, використання, знищення Е-ТТН здійснюється відповідно до Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

Також сторони можуть внести до ТТН будь-яку іншу інформацію, яку вони вважають необхідною.

Залежно від виду вантажу та його специфічних властивостей до основних документів додаються інші (сертифікати, свідоцтва тощо), що визначається правилами перевезень зазначених вантажів у паперовому та/або електронному вигляді.

У разі оформлення Е-ТТН супровідні документи також додаються в електронній формі. 

У разі оформлення ТТН у паперовій формі супровідні документи додаються в паперовій формі за підписом відповідальних осіб.

Наказ опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України» 12.07.2019 № 52 і він набрав чинності також 12.07.2019.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що  ДФС України на офіційному веб-порталі за посиланням http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/383525.html станом на 10.07.2019 розміщено Єдиний державний реєстр суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним та за посиланням http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/383606.html розміщено Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового станом на 11.07.2019.

 

 

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет