Дніпропетровські активісти запропонували вихід із неконтрольованої ситуації з МАФами

22.01.2016 12:30

Інститут реформ та інновацій запропонував Дніпропетровській міській раді концепцію виходу з важкої й заплутаної ситуації, що склалася з хаотично розміщеними по всьому місту тимчасовими спорудами (МАФами).

Про це пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу Інституту.

Під час опрацювання цього питання було вивчено позитивний досвід багатьох міст не тільки України, але й з інших великих міст світу. За основу все ж таки були взяті приклади Києва й Нью-Йорка, які були адаптовані під реалії Дніпропетровська.

“Цю концепцію вдалось розробити завдяки плідній роботі Експертної ради Інституту. До роботи над нею були залучені теоретики права й діючі адвокати. Тож, сподіваємось, що наші напрацювання допоможуть місту вирішити проблему, яка турбує мешканців міста й підприємців вже багато років”, – підкреслив директор Інституту реформ та інновацій Станіслав Абрамов.

Зазначимо, що концепція містить 5 етапів, згідно з якими закріплюється власник за існуючою тимчасовою спорудою, міськрада позначається власником об’єктів, які не зареєстровані, визначається допустима локація МАФів і плата за їхнє розміщення, регулюється отримання з них прибутку, визначається порядок встановлення нових об’єктів і контроль місця розташування, установки і наявності QR-коду, притягнення до відповідальності.

Читайте також: Дніпропетровців запрошують до антикорупційного громадського руху

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю