Дніпропетровщина. Рік боротьби за країну (ВІДЕО)

25.03.2015 11:09

Прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації опублікувала на своїй офіційній сторінці в youtube відео "Дніпропетровщина. Рік боротьби за країну!", присвячене команді попереднього керманича області Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Нагадаємо, сьогодні о 1:45 за київським часом стало відомо про звільнення з посади губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського і призначення виконуючим обов'язки голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка.

Фото: dp.vgorode.ua

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Евгения
26.03.2015
Президентом Коломойского, Порошенко на мыло
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю