Дніпропетровцям покажуть можливості громадського контролю у бюджетному процесі

10.03.2015 13:19

Перший захід у рамках проекту "Київський діалог" 20 грудня 2014 року мав на меті виявити ключові болючі точки в розвитку громадського сектору в Дніпропетровську. За підсумками обговорення учасники дійшли згоди, що найбільшої уваги потребує сфера громадського контролю за бюджетами. Тому друга дискусія у рамках діалогу присвячена саме цій темі.

Про це у фейсбук пише журналіст Зоя Красовська, повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Про можливості громадського контролю за бюджетами говоритимуть:

- заступник директора Фундації польсько-української співпраці Костянтин Плоский;

- заступник голови Громадської ради при міськвиконкому, аспірат ДРІДУ НАДУ Максим Семенов

- експерт Центру політичних студій та аналітики Володимир Тарнай

Читайте також: Сколько будет стоить проезд в Днепропетровске?

Про реалії та проблеми такої діяльності говоритимуть:

- представник руху "Громадський контроль" Артем Романюков

- представник ініцативи "Дія" Володимир Недогода

- адвокат і волонтер Юлія Сегеда

Метою зустрічі є презентація можливостей щодо громадського контролю у бюджетному процесі та локальних ініціатив, які мають досвід відповідної діяльності.

Читайте також: Как директор «Жилсервис-2» пытается сорвать заседание депутатской комиссии (ВИДЕО)

Місце проведення: зала 724 у приміщенні Дніпропетровської міської ради.

Захід відбувається в рамках проекту "Київський діалог" https://www.facebook.com/pages/Kiewer-Gespräche/210181252379990?fref=ts

Попередня реєстрація - за формою http://goo.gl/forms/SX2fXA7SBi

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд опублікував Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою КМУ від 26.06.2019 №616.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет