Дніпрянам пропонують створити бренд ландшафтного парку "Дніпрові Пороги"

09.10.2017 18:30

Дизайнерів,  графіків та художників Дніпра запрошують взяти участь у конкурсі на розробку логотипу та елементів фірмового стилю для регіонального ландшафтного парку «Дніпрові Пороги».

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на сторінку адміністраціі парку «Дніпрові Пороги» у Фейсбук.

"В логотипі та символіці бажано відобразити головну природну і культурологічну атракцію парку - Дніпрові пороги (не зважаючи на те, що вони тепер затоплені).

Для тих, хто зацікавився ідеєю і має намір взяти участь в конкурсі, просимо повідомити адміністрацію регіонального ландшафтного парку «Дніпрові Пороги». Будемо раді надати будь-які консультації задля більшої обізнаності учасників щодо природи та історико - культурної спадщини ландшафтного парку, а також його завдань і перспектив. Рекомендуемо також завітати на сайт http://poroby.org.

Щодо порядку визначення переможця і кінцевого терміну питання залишається відкритим, тому просимо всіх бажаючих висловити власне бачення, як цей процес організувати максимально ефективно. Звісно, буде присуджено грошову премію для переможця, розмір якої стане відомим пізніше", - йдеться у повідомленні.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю