Дніпрян запрошують на фестиваль «Молодіжна набережна»

14.06.2018 15:45

У Дніпрі 23 червня відбудеться фестиваль молодіжних ініціатив «Молодіжна набережна» в рамках святкування Дня Молоді. Початок заходу о 13:00.

Про це завідувач сектору молодіжної політики відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Сергій Луденський розповів в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

У рамках фестивалю уздовж набережної буде розташовано ряд інтерактивних локацій. Буде обладнано Lounge-зону з пуфами, де кожен бажаючий матиме змогу відпочити, пограти у настільні ігри, послухати музику, подивитись фотовиставку та картини молодих митців. Також на цій локації пройде перший турнір з настільного «Морського бою». Всі гості матимуть змогу прийняти участь в вікторині «Неймовірне Дніпро».

Читайте також: Тимошенко рвется к власти за счет неучтенных миллионов гривен

«Додатково буде локація «Вуличний РАГС», де молодь міста матиме змогу «одружитися» і справжнє весілля «відіграють» три молоді пари. Окрім цього, на заході буде низка локацій від партнерів, де буде багато цікавої та корисної інформації для молоді», - сказав він.

Протягом всього заходу створюватиметься велика картина «Молодь Дніпра», і кожен бажаючий матиме змогу приєднатись до процесу. На захід запрошуються усі мешканці міста.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю