Днепряне считают, что Филатов недостаточно борется с коррупцией

04.05.2017 09:30

Жители Днепра мало знают о каких-либо конкретных направлениях политики или программах местной власти, направленных на борьбу с коррупцией, а также считают, что мэр Борис Филатов не прикладывает достаточно усилий для снижения уровня коррупции.

Таковы данные муниципального опроса, проведенного социологической группой "Рейтинг", сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Так, например, 10% респондентов точно знает про антикоррупционные мероприятия местных властей, 29% - что-то слышали, 52% - никогда не слышали про такие шаги, 9% - затруднились с ответом.

Также, по мнению днепрян, мэр Борис Филатов в недостаточной мере борется с коррупцией в органах власти.

Читайте также: Коррупция в органах власти Днепра не уменьшается, - исследование

27% опрошенных считает, что городской голова прикладывает достаточно усилий в этом направлении, 36% говорит, что Филатов не уделяет этому вопросу достаточного внимания, 37% затруднились с ответом.

По сравнению с прошлым годом также уменьшилось количество тех, кто считает, что Борис Филатов борется с коррупцией – с 33% эти цифры уменьшились до 27%, и увеличилось количество тех, кто считает, что мэр недостаточно борется с этой проблемой – с 32% до 36%.

Читайте также: В Днепре высокий уровень коррумпированности городской власти

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет