Днепровский музей АТО получил новый экспонат с фронта (ФОТО)

22.05.2017 12:44

В музей АТО Днепра доставили новый экспонат - внедорожик Land Rover, который побывал в самых горячих точках боевых действий и спас жизнь многим военнослужащим.           

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«Эту машину я помню еще с 2014 года. На ней ездили многие известные военные, журналисты и волонтеры, она приезжала ко мне на позиции в Пески под Донецким аэропортом. Автомобиль пережил несколько боевых столкновений. Сегодня машина не подлежит ремонту, теперь она в музее», - рассказал советник председателя ДнепрОГА Иван Начовный.

Волонтеры из движения «Народный тыл» передали «ЛендРовер» участникам АТО осенью 2014 года. С внутренней стороны авто бронированное, но все равно много «боевых ранений». Машина прошла практически все знаковые точки на линии соприкосновения от Донецка до Мариуполя. «ЛендРовер» вывозил раненых из-под огня, поэтому на его счету – множество спасенных жизней.

«То, что эта машина попала в музей, очень важно для нас. Она несет в себе дух боевых событий, много воспоминаний и эмоций людей, переживших с ней на войне памятные моменты», - рассказал один из создателей Музея АТО, историк Юрий Фаныгин.

Первый в Украине Музей АТО Днепропетровская ОГА открыла в мае 2016 года. Сначала появилась уличная экспозиция, а в январе 2017-го - внутренняя. Они повествуют о подвиге жителей области, которые стали на защиту восточных границ страны. Над созданием Музея работали волонтеры, участники АТО, историки, художники, дизайнеры.

Музей работает со вторника по пятницу с 10 до 19 часов, суббота и воскресенье - с 10:00 до 17:45. Понедельник - выходной

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский