Днепровский горсовет назначил домам без ОСМД управляющие компании вместо ЖЭКов

06.12.2016 17:18

 Заместитель городского головы Михаил Лысенко заявил, что горсовет назначил управляющие компании тем домам, где жители не создали ОСМД.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В Днепре было создано около 1 тыс. ОСМД. В домах, где нет ОСМД, с 1 ноября жильцов обслуживают управляющие компании. Так, Новокадацкий, Шевченковский и Чечеловский районы обслуживает КП «Жилсервис-2». Его стопроцентным собственников является Днепровский горсовет. Там осталось около 40% работников ЖЭКов, остальные люди – новые.

Управляющие компании были назначены горсоветом по результатам конкурса. Изначально, когда речь шла о том, что с управляющими компаниями будут заключены договора на 5 лет, в конкурсе изъявили желание принять около 50 участников. Но когда были внесены законодательные изменения, что договор заключается на год, желающих осталось порядка 10-ти. Причем некоторые из них были из других областных центров Украины. Хочу отметить, что в любой момент, когда люди захотят создать ОСМД в своем доме, они могут отказаться от управляющей компании, назначенной горсоветом. Только хочу попросить, чтобы они предупредили о своих планах горсовет. Потому что мы планируем список ремонтов на 2017 год, и пока ремонт в доме не выполнен,  лучше с ОСМД подождать. Потом, пожалуйста, объединяйтесь и оформляйте, мы только спасибо скажем. Когда в доме есть ОСМД, тогда финансирование ремонтов идет по программе поддержки ОСМД», - сказал он.

Читайте также: В Днепре с 1 декабря значительно подорожали услуги ЖЭКов

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
XXXXX
07.12.2016
"Шатун" !!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю