Днепропетровский депутат просит поддержать его идею "лайками" в соцсетях

31.07.2014 21:29

Депутат Днепропетровского городского совета Сергей Жуков предлагает создать единый "реестр объектов коммунальной собственности, а также земельных участков, которые незаконно выбыли из коммунальной собственности или находятся в процедурах возврата в коммунальную собственность". Об этом сообщил на своей странице в Фейсбуке.

Депутат так поясняет суть своего предложения:

1. Создается реестр, в котором отображается, какие объекты и на основании чего выбыли из коммунальной собственности, какие действия о возврате предприняты, кем и результаты действий. Обязательно указывается если объект возвращен.

2. Реестр размещается на центральной странице официального сайта городского совета и ведется пятью общественниками (состав комиссии утверждается этим же решением). Именно они вносят данные в реестр на основании публикаций в СМИ.

3. Городской голова обязан информировать кратко каждую сессию перед началом пленарного заседания в возврате объектов в коммунальную собственность и изменениях в этом реестре.

Наличие этого реестра позволит задать вопросы прокурору города (он отчитывается на сессии раз в пол года).

"P.S. Такой проект решения я могу подготовить и внести на сессию, если это действительно нужно жителям Днепра. Например, этот пост наберет 100 лайков) Кстати, общественников предлагаем сами", - пишет Сергей Жуков.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю