Днепропетровский кандидат в нардепы обещает арестовать Ахметова

25.09.2014 18:10

Кандидат в народные депутаты по одномандатному избирательному округу №28 (Днепропетровская область) Николай Кожушко в своей предвыборной программе обещает избирателям настаивать на аресте украинского олигарха Рината Ахметова.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

"Буду настаивать на аресте Рината Ахметова и всего его имущества, с последующей национализацией в пользу Государства", - говорится в тексте.

Программа кандидата состоит из 17 пунктов, самыми интересными из которых являются : инициирование «в ВРУ смертной казни за сепаратизм», проверка «деятельности с 2005 года Днепропетровского городского совета, всех районных советов. В случае доказательства фактов краж, муниципального, государственного, коммунального имущества, фактов хищения бюджетных средств, гражданами Иваном Куличенко, Анатолием Коваленко и другими государственными служащими, добьюсь их заключения пожизненно, и полной конфискации их имущества, банковских счетов и имущества и счетов всех их родственников».

Также Николай Николаевич планирует в качестве нардепа поднять всем зарплату до 10 тыс грн и очистить реку Днепр.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной организации Партии развития Украины, экс-председатель Ленинского районного в городе Днепропетровске совета
Подробнее
Комментарии
Ольга Бондарец
27.09.2014
хм...в данном случае поддерживаю Николая Кожушко только в одном - пусть очистит реку Днепр. ) а все остальное - как то слишком резко, что ли. зачем смертная казнь и пожизненное заключение? необходимо быть более гуманным и всегда оставлять людям шанс изменится.
денис
27.09.2014
Кожушко ты молодець
Сергей
27.09.2014
https://www.youtube.com/watch?v=a3D50cC00p4 Смотреть всем!!!Вот такие люди идут в депутаты. Интересно вообще кто-то проверял этого человека в психбольнице???
Злой Ктулху
26.09.2014
Как из кончиты вурст ужосом окатило!
Ахметов
25.09.2014
Николай, вы мой кумир!!!
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат