Днепропетровский кандидат в нардепы обещает арестовать Ахметова

25.09.2014 18:10

Кандидат в народные депутаты по одномандатному избирательному округу №28 (Днепропетровская область) Николай Кожушко в своей предвыборной программе обещает избирателям настаивать на аресте украинского олигарха Рината Ахметова.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

"Буду настаивать на аресте Рината Ахметова и всего его имущества, с последующей национализацией в пользу Государства", - говорится в тексте.

Программа кандидата состоит из 17 пунктов, самыми интересными из которых являются : инициирование «в ВРУ смертной казни за сепаратизм», проверка «деятельности с 2005 года Днепропетровского городского совета, всех районных советов. В случае доказательства фактов краж, муниципального, государственного, коммунального имущества, фактов хищения бюджетных средств, гражданами Иваном Куличенко, Анатолием Коваленко и другими государственными служащими, добьюсь их заключения пожизненно, и полной конфискации их имущества, банковских счетов и имущества и счетов всех их родственников».

Также Николай Николаевич планирует в качестве нардепа поднять всем зарплату до 10 тыс грн и очистить реку Днепр.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной организации Партии развития Украины, экс-председатель Ленинского районного в городе Днепропетровске совета
Подробнее
Комментарии
Ольга Бондарец
27.09.2014
хм...в данном случае поддерживаю Николая Кожушко только в одном - пусть очистит реку Днепр. ) а все остальное - как то слишком резко, что ли. зачем смертная казнь и пожизненное заключение? необходимо быть более гуманным и всегда оставлять людям шанс изменится.
денис
27.09.2014
Кожушко ты молодець
Сергей
27.09.2014
https://www.youtube.com/watch?v=a3D50cC00p4 Смотреть всем!!!Вот такие люди идут в депутаты. Интересно вообще кто-то проверял этого человека в психбольнице???
Злой Ктулху
26.09.2014
Как из кончиты вурст ужосом окатило!
Ахметов
25.09.2014
Николай, вы мой кумир!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю