Днепропетровский кандидат в нардепы обещает арестовать Ахметова

25.09.2014 18:10

Кандидат в народные депутаты по одномандатному избирательному округу №28 (Днепропетровская область) Николай Кожушко в своей предвыборной программе обещает избирателям настаивать на аресте украинского олигарха Рината Ахметова.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

"Буду настаивать на аресте Рината Ахметова и всего его имущества, с последующей национализацией в пользу Государства", - говорится в тексте.

Программа кандидата состоит из 17 пунктов, самыми интересными из которых являются : инициирование «в ВРУ смертной казни за сепаратизм», проверка «деятельности с 2005 года Днепропетровского городского совета, всех районных советов. В случае доказательства фактов краж, муниципального, государственного, коммунального имущества, фактов хищения бюджетных средств, гражданами Иваном Куличенко, Анатолием Коваленко и другими государственными служащими, добьюсь их заключения пожизненно, и полной конфискации их имущества, банковских счетов и имущества и счетов всех их родственников».

Также Николай Николаевич планирует в качестве нардепа поднять всем зарплату до 10 тыс грн и очистить реку Днепр.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной организации Партии развития Украины, экс-председатель Ленинского районного в городе Днепропетровске совета
Подробнее
Комментарии
Ольга Бондарец
27.09.2014
хм...в данном случае поддерживаю Николая Кожушко только в одном - пусть очистит реку Днепр. ) а все остальное - как то слишком резко, что ли. зачем смертная казнь и пожизненное заключение? необходимо быть более гуманным и всегда оставлять людям шанс изменится.
денис
27.09.2014
Кожушко ты молодець
Сергей
27.09.2014
https://www.youtube.com/watch?v=a3D50cC00p4 Смотреть всем!!!Вот такие люди идут в депутаты. Интересно вообще кто-то проверял этого человека в психбольнице???
Злой Ктулху
26.09.2014
Как из кончиты вурст ужосом окатило!
Ахметов
25.09.2014
Николай, вы мой кумир!!!
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю