Днепропетровский губернатор подозревается в сотрудничестве с аферистами, - Куприй

03.03.2016 18:01

Народный депутат Виталий Куприй потребовал от губернатора Днепропетровщины Валентина Резниченко предоставить правдивую информацию о сотрудничестве с Владимиром Дубинским, который, по его информации, разыскивается ФБР.

Об этом он написал в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«При согласии Днепродзержинского городского головы Андрея Белоусова в городе начала действовать организованная преступная группа, которую возглавляет известный международный аферист Владимир Дубинский.

Эта же преступная группа обокрала граждан США на жилых аферах на сумму около 20 млн. долларов. После возбуждения уголовного дела аферисты скрылись на свою историческую родину в Украину, где возобновили свои мошеннические схемы в жилищно-коммунальной сфере.

Суть украинских схем заключается в том, что Владимир Дубинский по договоренности с чиновниками расставляет своих людей на руководящие должности коммунальных предприятий, которые беспощадно разворовывают средства потребителей и собственность общин.

Аферисты доводят предприятия до банкротства, бросают их на произвол судьбы, чтобы начать воплощать свои аферы снова во вновь созданных предприятиях, поделившись награбленным с чиновниками и правоохранителями.

Ко мне поступила информация, что в настоящее время председатель Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко «взял под крыло» банду Дубинского взамен на щедрые «откаты» от коррупционных схем.

Речь идет не только об обкрадывания коммунальных предприятий, но и об аферах с государственными деньгами. В настоящее время распределение государственных средств, выделяемых на развитие всего региона, происходит только на пользу проектов, которыми «занимается» Дубинский. А это сотни миллионов гривен, осваивать которые будут люди, находящиеся в розыске ФБР.

Я требую от председателя Днепропетровской ОГА Валентина Резниченко предоставить общественности честные объяснения по этому поводу, отстранить аферистов от хозяйственных процессов на территории области и передать соответствующие материалы в правоохранительные органы, чем помочь выдачи международных преступников детективам ФБР», - пишет он.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Мэр Каменского
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский