Днепропетровский «УДАР» продал на аукционе перчатки с автографом Кличко

30.12.2014 09:42

Перчатки с автографом Виталия Кличко из личной коллекции председателя Днепропетровской областной организации «УДАР» Руслана Колесникова выставили как лот на благотворительном аукционе.

Об этом на своей странице в сети Фейсбук сообщила организатор торгов и благотворительного концерта, координатор Областного молодежного крыла партии Яна Ставицкая, передает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На предложение Руслана Колесникова принять участие в концерте без колебаний согласился один из участников шоу «Україна має талант». Рэпера Андрея Чехменка с «УДАРовцами» познакомил Майдан, пишет Яна Ставицкая.

«Наши защитники оберегают нас с оружием в руках. И этот человек отстаивает наши интересы. Только в его руках вместо автомата - микрофон. Вместо пуль - слова!», - так представил днепропетровцам своего хорошего друга Руслан Колесников.

«На благотворительном аукционе мы собрали около 7000 гривен. Эти деньги потратим на потребности наших защитников, которые будут встречать Новогодние праздники в зоне АТО (в частности, бойцам из батальона «Торнадо», участником которого является Руслан Колесников), и особых воспитанников Котовской школы-интерната. В ней учатся и проживают 150 детей, 60 из которых - дети-сироты», - сообщила Яна Ставицкая.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю