Днепропетровский «УДАР» продал на аукционе перчатки с автографом Кличко

30.12.2014 09:42

Перчатки с автографом Виталия Кличко из личной коллекции председателя Днепропетровской областной организации «УДАР» Руслана Колесникова выставили как лот на благотворительном аукционе.

Об этом на своей странице в сети Фейсбук сообщила организатор торгов и благотворительного концерта, координатор Областного молодежного крыла партии Яна Ставицкая, передает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На предложение Руслана Колесникова принять участие в концерте без колебаний согласился один из участников шоу «Україна має талант». Рэпера Андрея Чехменка с «УДАРовцами» познакомил Майдан, пишет Яна Ставицкая.

«Наши защитники оберегают нас с оружием в руках. И этот человек отстаивает наши интересы. Только в его руках вместо автомата - микрофон. Вместо пуль - слова!», - так представил днепропетровцам своего хорошего друга Руслан Колесников.

«На благотворительном аукционе мы собрали около 7000 гривен. Эти деньги потратим на потребности наших защитников, которые будут встречать Новогодние праздники в зоне АТО (в частности, бойцам из батальона «Торнадо», участником которого является Руслан Колесников), и особых воспитанников Котовской школы-интерната. В ней учатся и проживают 150 детей, 60 из которых - дети-сироты», - сообщила Яна Ставицкая.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет