Днепропетровские нардепы распределились по комитетам. Список

04.12.2014 18:30

Верховная Рада утвердила на вечернем заседании состав парламентских комитетов. Об этом сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Народные депутаты от Днепропетровщины распределились по различным комитетам. Андрей Павелко стал единственным представителем региона, которому удалось возглавить комитет.

Наше издание подготовило персональный состав распределения днепропетровских парламентариев.

Комитет по вопросам аграрной политики и земельных отношений

Валентин Дидыч – член комитета

Вадим Нестеренко – член комитета

Комитет по вопросам строительства, градостроительства и ЖКХ

Андрей Гальченко – член комитета

Комитет по вопросам бюджета

Андрей Павелко – глава комитета

Виктор Кривенко – заместитель главы комитета

Иван Куличенко – член комитета

Константин Павлов – член комитета

Комитет по вопросам экологической политики, природопользования и ликвидации последствий Чернобыльской трагедии

Дмитрий Колесников – член комитета

Комитет по вопросам европейской интеграции

Александр Вилкул – член комитета

Юлия Тимошенко – член комитета

Комитет по вопросам законодательного обеспечения правоохранительной деятельности

Виталий Куприй – заместитель главы комитета

Яков Безбах - член комитета

Комитет по вопросам информатизации и связи

Константин Усов – заместитель главы комитета

Комитет по вопросам науки и образования

Иван Кириленко - заместитель главы комитета

Комитет по вопросам национальной безопасности и обороны

Дмитрий Ярош - заместитель главы комитета

Юрий Береза – член комитета

Комитет по вопросам здравоохранения

Андрей Шипко - заместитель главы комитета

Комитет по вопросам топливно-энергетического комплекса, ядерной политики и ядерной безопасности

Артур Мартовицкий – член комитета

Комитет по вопросам налоговой и таможенной политики

Сергей Рыбалка – член комитета

Олег Крышин – член комитета

Максим Курячий – член комитета

Комитет по вопросам правовой политики и правосудия

Андрей Денисенко – член комитета

Борис Филатов – член комитета

Дмитрий Шпенов – член комитета

Комитет по вопросам промышленной политики и предпринимательства

Виктор Галасюк – глава комитета

Дубинин Александр – член комитета

Комитет по вопросам финансовой политики и банковской деятельности

Денис Дзензерский – заместитель главы комитета

Комментарии
Последние записи в блогах

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее

   При державних податкових інспекціях у складі управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області функціонують 37 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

   Центрами забезпечується надання 31 виду адміністративних послуг.

Загалом, протягом січня 2020 року працівниками ЦОП опрацьовано та надано 20 тисяч 156 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг, з яких 20 тисяч 79 – адміністративних.

   З переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на офіційному субсайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» та у Центрах обслуговування платників області.

 

Подробнее

Про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян розповіла начальник Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова під час брифінгу з представниками місцевих засобів масової інформації.

Посадовець нагадала, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування, яка триватиме до 1 травня поточного року. Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались. Зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку

Звернула увагу, що платники податку, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, декларацію можуть подати впродовж усього 2020 року.

Наприкінці брифінгу, Ольга Радіонова закликала громадян не чекати граничного терміну надання декларацій 30 квітня, а виконати свій громадянський обов’язок і подати декларацію ппро отримані у 2019 році доходи завчасно.

«Свідоме декларування доходів та сплата податків – вірний шлях до побудови європейського суспільства», - наголосила Ольга Радіонова.

 

 

 

 

Подробнее

   Днями в приміщенні Центра обслуговування платників (далі – ЦОП) Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області, за участі фахівців управління, в рамках проведення інформаційної кампанії по декларуванню відбулася інформаційно - роз'яснювальна акція «Деклараційна кампанія – 2020».

   Під час акції фахівці Західно-Донбаського управління надавали відвідувачам консультації з питань порядку подання декларації про майновий стан і доходи, способів подання декларації, зокрема засобами електронного зв'язку в електронній формі або надсилання поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення. Крім того, відповідну інформацію було розміщено на інформаційних стендах ЦОП.

   «Мета цієї інформаційно - роз'яснювальної акції – ще раз нагадати громадянам про те, що кампанія декларування доходів та майнового стану за 2019 рік триває, і всі, хто ще не встиг задекларувати свої минулорічні доходи та використати своє право на податкову знижку, мають можливість це зробити до 01 травня поточного року», - зазначила начальник відділу забезпечення роботи Західно-Донбаського управління Тетяна Гросова.

   Під час заходу відвідувачам розповсюджувалася власна друкована продукція з питань деклараційної кампанії.

 

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю