Днепропетровская ОГА перевела госзакупки в электронный формат

10.03.2016 10:29

Что, сколько и на какую сумму планирует приобрести ОГА и ее структурные подразделения, теперь можно узнать на zakupivli.gov.ua. Сайт работает в тестовом режиме и уже имеет сведения о 11 тыс. закупок на более 1,1 млрд грн.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

До конца года сумма закупок возрастет до 2,5 млрд. грн.

Всю информацию о планах по госзакупкам ОГА и подчиненных ей организаций можно найти на zakupivli.gov.ua. Этот сайт - часть программы «Парус-Бюджет», которой недавно начали пользоваться в ОГА. В ней автоматизированна каждая стадия - от планирования закупки до подготовки договора с конкретным поставщиком. В систему уже заведена полная информация обо всех распорядителях средств областного бюджета. К ней подключены структурные подразделения ОГА и 185 коммунальных предприятий.

В планах интегрировать программу «Парус-Бюджет» с ProZorro. Вскоре все закупки, что запланировали в ОГА или подчиненных ей предприятиях, будут доступны и на ProZorro. Они автоматически будут рассылаться всем предпринимателям, зарегистрированным в системе электронных торгов.

Уже полгода ОГА работает в системе электронных торгов ProZorro. Здесь есть информация о всех проведенных торга, а также о тех, которые идут сейчас. На сегодня Днепропетровская область зарегистрировала в ProZorro 10,7 тысяч лотов на 355 млн. грн. Плановая экономия по ним - почти 38,7 млн. грн.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю