Днепропетровская ОГА объявила новый конкурс перевозчиков

22.03.2016 14:04

На Днепропетровщине объявлен новый конкурс перевозчиков на 10 междугородных и пригородных маршрутов. Основное требование к автопредприятиям - безопасность и комфорт пассажиров. Документы от претендентов принимаются до 17.00 11 апреля. Победители будут определены в мае.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

Конкурс будет проходить в 2 этапа. Первый этап состоится 12 апреля. Комиссия раскроет первый конверт с документами участников конкурса. После этого будет проверять достоверность данных. В соответствии с законодательством предприятия, которые предоставили ложную информацию, ко второму этапу конкурса не допускаются.

Второй этап состоится в мае. Откроют второй конверт, где указаны маршруты, на которые претендуют перевозчики. Далее определят победителей.

Весь конкурс, от вскрытия конвертов с документами до объявления победителей, будет проходить онлайн. Наблюдать за ним можно на сайте Днепропетровской ОГА.

«В этот раз мы выбираем перевозчиков на 10 междугородных и пригородных маршрутов области. Маршрут между Кривым Рогом и селом Радгоспное - новый. Запустить такой автобус главу области просили во время личного приема», - рассказал заместитель начальника управления инфраструктуры ОГА Станислав Робота.

На Днепропетровщине более 406 пригородных, 258 междугородных и 359 городских маршрутов. На них работают около 4 тысяч машин.

Читайте также: В Никополе дороги ремонтируют прошлогодним асфальтом (ФОТО).

 

Комментарии
Горожанка
22.03.2016
Маршрут 156,156 вечно забитый,122 аналогично . Лучше бы на эти маршруты пустили автобусы хотя бы средней вместимости.
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет