Днепропетровск принял борт с раненными из зоны АТО (ФОТО)

30.03.2016 10:12

29 марта волонтеры Координационного центра волонтерской помощи Днепропетровскому военному госпиталю снова встречали борт с раненными и травмированными военнослужащими из зоны АТО.

Об этом пишет волонтер Мила Маневич на странице сообщества в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Мила Маневич отметила, что благодаря неравнодушным жителям Днепропетровска людей удалось встретить достойно.

«Бойцы принимают все с большой благодарностью, а мы отвечаем: «Это Днепр, детка», - пишет она. 

Читайте также: Советник губернатора хочет «обезглавить» военный госпиталь, - общественник.

Фото: Фейсбук. 

Комментарии
Евгений
30.03.2016
Мой любимый город становится еще добрым...
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю