Днепропетровск получил умные аппараты искусственного дыхания (ФОТО)

11.03.2016 16:56

Днепропетровская областная детская больница получила самые современные аппараты искусственного дыхания, которых нет еще ни в одной больнице Украины, России, Беларуси, Прибалтики и Израиля. Их приобрели за областной счет за 2,8 млн. гривен. Это стоимость с учетом 50% скидки от шведской компании-поставщика.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

«В 2015-м больницы области получили рекордное количество оборудования - от магнитно-резонансного томографа до генетического анализатора. В общем 46 единиц. На это из областного бюджета выделили 149 млн. гривен, - отметил председатель Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко. - В этом году на приобретение оборудования запланировали более 150 млн. гривен. В частности, купим современный ангиограф, рентгеновский аппарат, анализаторы и другое».

Два аппарата искусственного дыхания уже получила областная детская больница. Это новейшая модель в мире: сенсорные экраны, выход в Интернет. «Врач может получать информацию с аппарата непосредственно на мобильный, это очень удобно», - делится заведующий отделением анестезиологии и интенсивной терапии для новорожденных Денис Сурков.

Но главное не это, говорит врач. «Аппарат дышит так, как хочет пациент. С той частотой, интервалами, глубиной. Он реагирует не на начало вдоха, как другие устройства, а лишь на одну мысль об этом. Для этого в пищевод вставляется специальный зонд с парой электродов. Они фиксируют возбуждения диафрагмы».

Ежегодно через аппараты искусственного дыхания проходят около 200 маленьких пациентов детской областной больницы.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю