Днепряне жалуются на неправильную разметку на Левобережном

18.09.2017 12:15

Житель Днепра Александр Хуба на своей страничке в Фейсбук рассказал о том, что из-за новой дорожной разметки на ж/м Левобережный водители не могут заехать в собственные гаражи.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Прошлой ночью на основных улицах ж/м Левобережный-3 оперативно нанесли дорожную разметку. Первый раз за последние 11 лет на пр. Мира (!!!). Правда, 3-й раз за те же 11 лет издеваются над ул. Михновского (бывшая Щербины). 3-й раз упорото рисуют сплошную линию, каждый раз забывая про некоторые въезды/выезды из прилегающих территорий/дворов. В этот раз, в потемках ночи, забыли про «крошечный» гаражный кооператив, из которого за день выезжают и заезжают сотни автомобилей. Теперь выехать из гаражей в сторону Мира нельзя. Но самое интересное, это как въехать туда со стороны перекрестка с ул. Березинской. Двухполосная дорога по Михновского, при приближении к светофору превращается в 3-х полосную, при этом отсутствуют стоп-линии.

Евгений Момсенко, я правильно понимаю? Повернуть в среднюю полосу со стороны Березинской для въезда в гаражный кооператив мне ничего не запрещает? Куда деваться, если я хочу ехать прямо по Михновского?», – написал он.

В комментариях к посту директор КП «Днепродорсервис», которое отвечает за проблемы дорожного движения в городе Евгений Момсенко пообещал разобраться с проблемой.

Комментарии
олег
18.09.2017
На жм Победа таже ситуация, нарисовали сплошную разметку без разрывов на вьезд/выезд со дворов,зато на жм Тополь по ул.Паникахи все сделали правильно,такое впечатление что там кто-то живет из КП "Днепродорсервис". И еще бред полный с разметкой по ул.Космической в районе дома номер 9.Во дворе дома гаражный кооператив на 43 бокса плюс 36 квартир, а повернуть с Космической не возможно.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю