Днепряне требуют запретить выгул собак и аттракционы на бульваре Славы

09.04.2017 12:00

На сайте Днепровского горсовета зарегистрирована петиция с требованием запретить выгул собак и парк аттракционов на бульваре Славы (ж/м Победа 6).

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На бул. Славы в прошлом году постелили газон, который сейчас используются для выгула собак (а не для прогулки с детьми или отдыха), которые оставляют за собой отходы, и уже посидеть невозможно. Деток вообще пускать туда нельзя, так как везде отходы собак, и ступить негде. Притом что стоит знак в начале бульвара, что выгул собак запрещен, но это людей не пугает. Я не против собак и их выгула, но собирайте за собаками их добро. Предлагаю обязать полицию штрафовать нарушителей, если они не убирают за своими любимцами. 

Еще на бульваре мало того, что с детками нельзя погулять по газону, так еще и по самому бульвару нельзя погулять! Так как там развели парк аттракционов, машинки, карусели, батут, паровозики, которые заняли весь бульвар, негде и погулять с ребенком. Мало того, еще и хамят, «уберите своего ребенка, мне машинку надо поставить»!», - написала автор петиции Елена Олейник.

Фото: Макс Швец.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю