Днепряне просят власть создать места для курения на открытом воздухе

28.04.2017 13:10

Сегодня, 28 апреля, на сайте Днепровского горсовета зарегистрирована петиция с просьбой к городским властям организовать места для курения на открытом воздухе.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Достаточно пройтись по городу, и можно убедиться, что введенные ограничения о запрете курения в общественных местах не соблюдаются. 
В особенности это можно наблюдать во дворах многоквартирных домов, на аллеях и тротуарной части города, остановках общественного транспорта. 
Специальные места на открытом воздухе для курения табака должны быть оснащены знаком "Место для курения", пепельницами и искусственным освещением (в темное время суток). В связи с тем, что их нет, "курильщики" ничем не ограничены. 
В организациях, в которых, данные места не предусмотрены, "курильщики" выходят в лучшем случае на крыльцо. 

Предложение: 
Создать соответствующе места для курения на открытом воздухе в городе. 
В особенности уделить внимание: дворы многоквартирных жилых домой, остановки общественного транспорта, тротуары, набережные и парки/скверы. 
также усилить контроль за выполнением и соответсвием принятых ограничений", - пишет автор петиции Елена Варук.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю