Днепряне просят установить светофор с секундомером на месте ДТП с 5-классницами

24.05.2017 13:50

Родительский комитет гимназии на ул. Любарского (ул. Белостоцкого) обратился в горсовет с просьбой установить светофор с секундомером на месте ДТП, где 5 апреля этого года пострадали 2 ученицы данной школы. Одна из девочек до сих пор находится в реанимации. Но получили отказ.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала юрист, волонтер Юлия Сегеда, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы получили письменный ответ от департамента благоустройства и инфраструктуры.

Итак, капремонт светофора не предусмотрен, дорожную разметку ждите в 2017 году (продолжаем ждать) и довольствуйтесь тем, что детям продлили зеленый свет аж на 5 секунд...

Зато на зайцев на ходулях у города деньги есть…

А тем временем...

Вероника уже дома.  А Сонечка в реанимации с 5 апреля. Она приходит в сознание временами, дышит через трахеостому, питается внутривенно, левая ручка после ДТП не разгибается, будет ли видеть левый глазик непонятно», - написала она.

Читайте также: В Днепре требуют упорядочить перекресток, где чуть не погибли 2 школьницы (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю