Днепряне просят доделать дорогу, ремонт которой начался 4 года назад (ФОТО)

25.04.2017 16:12

Житель Днепра Павел Платонов на своей странице в Фейсбук опубликовал обращение к городским властям с просьбой напомнить о ремонте дороги на ж/м Тополь 1, который был начат более 4-х лет назад и с тех пор не завершен.

«Просьба напомнить, что перекур закончен, и они могут смело возвращаться, чтобы продолжать начатый ими четыре года назад ремонт.

А то в то раз, как ушли на перекур, так с тех пор с перекура никто не возвращался.

Адрес для возвращения (если они забыли) такой: г. Днепр, Тополь-1, ул. Мукаша Салакунова, возле дома №12 и СШ 52.

Передайте им – мы их очень ждем! (уже 4 года!)», - написал он.

Читайте также: Какие работы сейчас ведутся на Новом мосту (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось