Днепрянам дали совет, как «не застрять» в пробке во время ремонта Нового моста

25.11.2016 12:34

Активист общественной организации «ЗОВ» Иван Васючков считает, что транспортного коллапса во время ремонта Нового моста удастся избежать, а тем, кто хочет избежать пробок, посоветовал изменить привычный маршрут.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Общественный транспорт будет работать в штатном режиме, сбоев в его работе быть не должно. Исключение - троллейбусы. На какое-то время они прекратят движение по мосту, но это будет компенсировано повышением количества и пассажировместимости автобусного транспорта. В идеале постараемся отказаться от движения по Новому мосту автобусов малой вместимости (спринтеров) и убедить все автопредприятия заменить их на более вместительные автобусы. Сейчас делаем все необходимое для этого.

По поводу количества полос для движения: вероятней всего, во время ремонтных работ их будет не по одной, а по две в каждую сторону.

Затруднения будут лишь в час пик для личного транспорта. Лучшей рекомендации, кроме как изменить привычный маршрут через Новый мост у меня, к сожалению, нет», - рассказал он.

Читайте также: Новый мост через Днепр перекроют на год

 

 

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Закон один для всех"
Подробнее
Комментарии
гость
24.06.2017
Так страшно за этот мост, что нас ожидает зимой, когда снега, метели, морозы, завалы!! Каждый год будут консервировать на зиму, а весной расконсервировать и тянуть деньги из бюджета долго и нескончаемо, а люди страдать! А ещё старый предстоит ремонтировать! Вот мы крепко попали с этими Мишаловыми и командой мэра!
13 апостол
25.11.2016
Чи знає хтось, що витрати на будь яке будівництво взимку має більшу вартість, а влітку меншу і єх такі роботи які взимку краще не робити, а тут НАЙГОЛОВНІШОНЕОБХІДНИЙ МІСТ ДНІПРА і ... . Якщо це ще й тільки задля вєлодоріжок, то це ... , при тому, що зобовязання влади полягають забезпечити необхідні соціальні проекти по негайному створенню умов для дійсних героїв України в усі часи це - ІНВАЛІДИ, СТАРІ ЛЮДИ, МАТЕРІ З НЕМОВЛЯТАМИ, в першу чергу ПАНДУСіруванням всього міста з відповідним тротуарізацією під них пішохідних переходів, ліфтування та сходизація в багатоповерхових будинках і т.д., а здорові та спроможні мають вибачитись перд хворими та неспроможними і звернутись до влади про зміну своїх пріоритетів!
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет