Днепрян зовут помочь «Бесплатному магазину для семей погибших военных»

28.10.2016 16:57

Общественный активист Олег Чистопольце призвал днепрян помочь «Бесплатному магазину для семей погибших военных» с переездом.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В субботу, 29 октября, нужна помощь в погрузке-разгрузке вещей для этого магазина.

Если вы имеете желание и возможность помочь в благородном деле, приходите-приезжайте завтра к 10:00 к центру «Допомога Дніпра», расположенного по адресу: пр.Яворницкого (К.Маркса),119а (трамвайное депо). Там будет происходить погрузка коробок с вещами. Разгружать вещи будем в вышеупомянутый магазин по адресу ул. Пастера, 10.

У нас завтра есть хорошая возможность помочь проекту и, соответственно, семьям погибших военных», - написал он.

Читайте также: У Дніпрі ветеранів АТО запрошують поділитися історіями успіху.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю