ДнепрОГА потратит 150 миллионов на «Трудовые резервы»

15.06.2018 17:15

Ровно год назад глава ФФУ Андрей Павелко торжественно открыл стадион «Трудовые резервы».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 49000.

На когда-то разваливающемся стадионе обновили газон, обустроили беговые дорожки, заменили несущие конструкции. Спустя год, уже в мае 2018 года, Днепропетровская облгосадминистрация решила реконструировать крытую часть спортивного комплекса и объявила о проведении тендера на 150 миллионов гривен. Победителем стало частное предприятие «Фирма Греко», которое предложило на 8 миллионов меньше, и 5 июня департамент капитального строительства ДнепрОГА заключил с фирмой договор.

Собственником «Фирмы Греко» оказался Тарас Палий. Еще в 2014 году его фирма «УПС» осваивала сотни миллионов гривен из городского бюджета на ремонте дорог. Получать подряды ему помогал отец — экс-руководитель ГП «Облавтодор» Владислав Бородин, он же депутат областного совета от УКРОПа.

Ремонты днепровских дорог закончились для сына чиновника двумя уголовными делами за растрату и хищение денег громады, но, похоже, в ДнепрОГА не слишком переживали насчет таких «мелочей», когда отдавали подряд на полторы сотни миллионов гривен.

Конкурентом фирмы Палия выступила ООО «Самарь-Автошляхсервис», учредитель которой, Станислав Остапенко, по данным «Наші гроші», был прописан в одной квартире с главой новомосковского «Автодора» Юрием Остапенко. Фактически деньги разыграли между сыном одного чиновника «Облавтодора» и сожителем другого.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю