ДнепрОГА потратит 150 миллионов на «Трудовые резервы»

15.06.2018 17:15

Ровно год назад глава ФФУ Андрей Павелко торжественно открыл стадион «Трудовые резервы».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 49000.

На когда-то разваливающемся стадионе обновили газон, обустроили беговые дорожки, заменили несущие конструкции. Спустя год, уже в мае 2018 года, Днепропетровская облгосадминистрация решила реконструировать крытую часть спортивного комплекса и объявила о проведении тендера на 150 миллионов гривен. Победителем стало частное предприятие «Фирма Греко», которое предложило на 8 миллионов меньше, и 5 июня департамент капитального строительства ДнепрОГА заключил с фирмой договор.

Собственником «Фирмы Греко» оказался Тарас Палий. Еще в 2014 году его фирма «УПС» осваивала сотни миллионов гривен из городского бюджета на ремонте дорог. Получать подряды ему помогал отец — экс-руководитель ГП «Облавтодор» Владислав Бородин, он же депутат областного совета от УКРОПа.

Ремонты днепровских дорог закончились для сына чиновника двумя уголовными делами за растрату и хищение денег громады, но, похоже, в ДнепрОГА не слишком переживали насчет таких «мелочей», когда отдавали подряд на полторы сотни миллионов гривен.

Конкурентом фирмы Палия выступила ООО «Самарь-Автошляхсервис», учредитель которой, Станислав Остапенко, по данным «Наші гроші», был прописан в одной квартире с главой новомосковского «Автодора» Юрием Остапенко. Фактически деньги разыграли между сыном одного чиновника «Облавтодора» и сожителем другого.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет