Днепр оказался в «хвосте» рейтинга комфортности украинских городов

15.12.2016 11:23

Журнал «Фокус» опубликовал рейтинг комфортности украинских городов, в котором участвовали столица и все областные центры, за исключением оккупированных Донецка, Луганска, а также административного центра аннексированного Крыма – Симферополя. Лучшим городом предсказуемо оказался Львов, а в целом в первой десятке рейтинга доминируют западные города. Днепр оказался на 17 месте из 22-х.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Фокус».

Достоинства Днепра:

• высокий уровень зарплат

• относительно доступные цены на покупку и аренду жилья

• транспортное сообщение

Проблемы:

• плохая экология

• сравнительно высокие цены на продукты питания

• низкое качество услуг, по оценке жителей

Днепр — один из немногих областных центров Украины, где официальный уровень зарплат, зафиксированный Госстатом, превышает 5 тыс. грн. Правда, жизнь в этом городе-милионнике по украинским меркам не назовёшь дешёвой. Условный местный набор продуктов и топлива, который проанализировал Фокус, дороже только в Киеве и Одессе. Зато недвижимость в Днепре доступнее, чем в других городах-милионниках. С учётом средней зарплаты по городу на квартиру площадью 40 кв. м придётся откладывать около 10 лет, в то время как в Киеве и Харькове — более 11 лет, в Одессе — почти 15 лет. Аренда жилья в Днепре на фоне других городов-милионников также самая дешёвая.

Несмотря на близость к зоне АТО, уровень безопасности в Днепре даже выше, чем в среднем по Украине. Чего не скажешь об услугах — по данным Всеукраинского муниципального опроса жители города оценили в 2,7 балла, ниже, чем в большинстве других областных центров. Главной проблемой Днепра остаётся высокий уровень загрязнения окружающей среды — по критерию экологии город занял последнюю позицию в рейтинге.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю