Дмитро Ященко: «Кордон з Росією має бути під контролем»

29.09.2014 15:47

Представник політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» у Дніпропетровську Дмитро Ященко вважає, що ключова умова дотримання мирних переговорів з Росією – взяття повного контролю над кордоном.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ГЛАВНОЕ».

«Ні для кого не буде новиною той факт, що на Сході України продовжуються бойові дії, не дивлячись на ті угоди, які були підписані у Мінську. Російська сторона не припиняє атакувати наші блокпости, військові частини. На територію України через кордон з Російською Федерацією продовжують не санкціоновано вводити військову техніку, представлену як так звану «гуманітарну допомогу». Виходячи з цієї ситуації, нам важливо припинити розгортання подібних подій, уникнути загострення ситуації в зоні АТО. Зараз нам дуже важливо докласти всі можливі і неможливі зусилля, щоб взяти кордон під повний контроль», - зауважив Дмитро Ященко.

Представник політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» у Дніпропетровську процитував слова лідера партії, прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, наголосивши на тому, що крім відведення військ і артилерії з території України, важливо відновити повний контроль над українським державним кордоном. Якщо кордон не контролюється, порушуються базові принципи протоколу, підписаного у Мінську. «Хіба введення важкої артилерії – це частина мирної домовленості"? - риторично запитує Дмитро Ященко. На його думку, контроль над кордоном є примусовим інструментом, на який має піти країна заради досягнення миру. Мирними перемовини з Росією можуть бути лише тоді, коли до України припиняється надходження регулярних військ Російської Федерації, це допоможе зупинити війну.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет