Дмитро Ященко: «Кордон з Росією має бути під контролем»

29.09.2014 15:47

Представник політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» у Дніпропетровську Дмитро Ященко вважає, що ключова умова дотримання мирних переговорів з Росією – взяття повного контролю над кордоном.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ГЛАВНОЕ».

«Ні для кого не буде новиною той факт, що на Сході України продовжуються бойові дії, не дивлячись на ті угоди, які були підписані у Мінську. Російська сторона не припиняє атакувати наші блокпости, військові частини. На територію України через кордон з Російською Федерацією продовжують не санкціоновано вводити військову техніку, представлену як так звану «гуманітарну допомогу». Виходячи з цієї ситуації, нам важливо припинити розгортання подібних подій, уникнути загострення ситуації в зоні АТО. Зараз нам дуже важливо докласти всі можливі і неможливі зусилля, щоб взяти кордон під повний контроль», - зауважив Дмитро Ященко.

Представник політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» у Дніпропетровську процитував слова лідера партії, прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, наголосивши на тому, що крім відведення військ і артилерії з території України, важливо відновити повний контроль над українським державним кордоном. Якщо кордон не контролюється, порушуються базові принципи протоколу, підписаного у Мінську. «Хіба введення важкої артилерії – це частина мирної домовленості"? - риторично запитує Дмитро Ященко. На його думку, контроль над кордоном є примусовим інструментом, на який має піти країна заради досягнення миру. Мирними перемовини з Росією можуть бути лише тоді, коли до України припиняється надходження регулярних військ Російської Федерації, це допоможе зупинити війну.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю