Для створення масовки організатори антикорупційної акції задіяли школярів (ВІДЕО)

16.06.2015 17:00

У Дніпрі громадські організації, які вважають себе спадкоємцями Майдану, провели акцію проти корупції біля Красногвардійського районного суду.

Про це йдеться у сюжеті "Громадського ТБ Дніпро".

Присутніх журналістів обурив той факт, що для створення масовки організатори задіяли школярів. Молоді люди відмовилися на камеру говорити про те, що вони роблять біля приміщення суду, називати себе і говорити про свій вік, хоча один із хлопців сказав, що вони з другом є однокласниками.

Діти тримали прапори громадських організацій, плакати і транспаранти. Один з організаторів акції Дмитро Кашик назвав вік учасників «від 16 до 18 років» і запевнив, що батьки дітей знають про те, чим ті займаються.

Організаторами акції були громадські організації «Майдан-Січеслав», «Громадський комітет по боротьбі з корупцією» і «ГРОМ».

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Председатель общественной организации "Комитет по борьбе с коррупцией и организованной преступностью"
Подробнее
Комментарии
миша
17.06.2015
Молодці . Спіймано суддю. От і займайтесь справою.
Днепр
17.06.2015
Вопрос к проплаченным швецам, кашикам и романенкам. Вчера без камер и нанятых деток с плакатами, общественниками были застигнуты за распитием алкоголя в рабочее время судьи Жовтневого суда http://lkd.com.ua/articles/slujiteli%20Femid почему же вы все туда не примчались помочь активистам???? А насчет Красногвардейки не смешите, весь город знает что акцию спонсировал судья ДРУЖИНИН, которому не терпится занять место билык.
горожанин
16.06.2015
посмотрел 34 канал,стало ясно что к чему.Вот это новости.А то что напечатали здесь,так это ищем к чему прицепиться.Люди когда у нас в городе все поймут что надо бороться с пережитками прошлой власти,а не обсерать друг друга.
Свой
16.06.2015
был на акции,детей видел,проблемы в этом не вижу! Каждый кто против выходи и выражай свою позицию вслух, а не на кухне! Трусы вы всп,только и можете критиковпть, а как до дела,то в кусты!
Илона
16.06.2015
Кашик крыса, раздал нам по 40 гривен, а говорят что на каждого организаторы по 200 грмвен выделяли. Не пойдут они тебе впрок, ох не пойдут...
Віктор
16.06.2015
Кашик, нікого не бійся, роби свою справу и не зважай на диванну сотню. Про наступну акцію повідомляй зазделегідь, прийду обов'язково. Слава Україні!
Мариша
16.06.2015
Наконец то, хоть кто то начал выступать против судей. Уважаемые критики, не занимайтесь очернением хорошего и нужного мероприятия, лучше бы поддержали. Может так, всем миром очистим наш город от продажных служителей Фемиды. Удачи нам всем, и МИРА!
Виктория
16.06.2015
Среди участников акции увидела дочь своей пдруги и сразу позвонила ей.Как оказалось мама была не против участия дочери в акции,сама не пошла так как работает.Акция хорошая,судей уже давно пора ставить на место,ну и мне кажется в наше время 16-18 лет это уже не дети,а здравомыслящие подростки,жизнь их заставляет взрослеть намного раньше,чем их родителей!
Иванов
16.06.2015
Денису. Лебединский - человек нардепа Денисенко. Дальше объяснять, наверное, не надо?
Кашик
16.06.2015
Это все враки продажных журналюг, всех детей на акцию отпустили их родители!!! И все были на патриотической основе, денег никто никому за участие не платил, зуб даю!!!
1 2
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет