Для створення масовки організатори антикорупційної акції задіяли школярів (ВІДЕО)

16.06.2015 17:00

У Дніпрі громадські організації, які вважають себе спадкоємцями Майдану, провели акцію проти корупції біля Красногвардійського районного суду.

Про це йдеться у сюжеті "Громадського ТБ Дніпро".

Присутніх журналістів обурив той факт, що для створення масовки організатори задіяли школярів. Молоді люди відмовилися на камеру говорити про те, що вони роблять біля приміщення суду, називати себе і говорити про свій вік, хоча один із хлопців сказав, що вони з другом є однокласниками.

Діти тримали прапори громадських організацій, плакати і транспаранти. Один з організаторів акції Дмитро Кашик назвав вік учасників «від 16 до 18 років» і запевнив, що батьки дітей знають про те, чим ті займаються.

Організаторами акції були громадські організації «Майдан-Січеслав», «Громадський комітет по боротьбі з корупцією» і «ГРОМ».

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Председатель общественной организации "Комитет по борьбе с коррупцией и организованной преступностью"
Подробнее
Комментарии
миша
17.06.2015
Молодці . Спіймано суддю. От і займайтесь справою.
Днепр
17.06.2015
Вопрос к проплаченным швецам, кашикам и романенкам. Вчера без камер и нанятых деток с плакатами, общественниками были застигнуты за распитием алкоголя в рабочее время судьи Жовтневого суда http://lkd.com.ua/articles/slujiteli%20Femid почему же вы все туда не примчались помочь активистам???? А насчет Красногвардейки не смешите, весь город знает что акцию спонсировал судья ДРУЖИНИН, которому не терпится занять место билык.
горожанин
16.06.2015
посмотрел 34 канал,стало ясно что к чему.Вот это новости.А то что напечатали здесь,так это ищем к чему прицепиться.Люди когда у нас в городе все поймут что надо бороться с пережитками прошлой власти,а не обсерать друг друга.
Свой
16.06.2015
был на акции,детей видел,проблемы в этом не вижу! Каждый кто против выходи и выражай свою позицию вслух, а не на кухне! Трусы вы всп,только и можете критиковпть, а как до дела,то в кусты!
Илона
16.06.2015
Кашик крыса, раздал нам по 40 гривен, а говорят что на каждого организаторы по 200 грмвен выделяли. Не пойдут они тебе впрок, ох не пойдут...
Віктор
16.06.2015
Кашик, нікого не бійся, роби свою справу и не зважай на диванну сотню. Про наступну акцію повідомляй зазделегідь, прийду обов'язково. Слава Україні!
Мариша
16.06.2015
Наконец то, хоть кто то начал выступать против судей. Уважаемые критики, не занимайтесь очернением хорошего и нужного мероприятия, лучше бы поддержали. Может так, всем миром очистим наш город от продажных служителей Фемиды. Удачи нам всем, и МИРА!
Виктория
16.06.2015
Среди участников акции увидела дочь своей пдруги и сразу позвонила ей.Как оказалось мама была не против участия дочери в акции,сама не пошла так как работает.Акция хорошая,судей уже давно пора ставить на место,ну и мне кажется в наше время 16-18 лет это уже не дети,а здравомыслящие подростки,жизнь их заставляет взрослеть намного раньше,чем их родителей!
Иванов
16.06.2015
Денису. Лебединский - человек нардепа Денисенко. Дальше объяснять, наверное, не надо?
Кашик
16.06.2015
Это все враки продажных журналюг, всех детей на акцию отпустили их родители!!! И все были на патриотической основе, денег никто никому за участие не платил, зуб даю!!!
1 2
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю