Депутати проголосували за нового головуючого Дніпропетровської облради

16.12.2015 13:00

Сьогодні, 16 грудня, у Дніпропетровську відбувається перше засідання облради 7 скликання. Депутати вже прийняли присягу. Повідомлялось про присутність 113 народних обранців, присутні журналісти писали, що на початку сесії в залі зареєструвалися 109 депутатів. Тим не менше, кворум для обрання нового головуючого.

Про це пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Як повідомляє присутній на місці події представник ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» Денис Давидов, на теперішній час голосування депутатів вже завершилось, єдиним претендентом був кандидат від «Блоку Петра Порошенка» Гліб Пригунов.

«Голосування закінчилося. 86 депутатів зробили свій вибір. 34 були відсутні, в основному це депутати Опозиційного блоку», - пише Денис Давидов у своєму блозі.

Нагадаємо, напередодні сесії шість із семи політсил, які були обрані до обласної ради задекларували намір створити коаліційну більшість. Угоду підписали ПП "Українське об'єднання патріотів - УКРОП", партія "Блок Петра Порошенка" Солідарність ", ПП" Відродження ", ВО" Батьківщина "," Радикальна партія Олега Ляшка "та ПП" Об'єднання "Самопоміч".

Тож чекати на несподіванку при голосуванні марно. Зараз народні обранці приступили до обрання заступників головуючого.

"За Гліба Пригунова проголосувало 68 депутатів.

На бюлетенях можна побачити різні ручки і різні позначки. Так контролюється голосування фракцій. У лічильної комісії виникло питання, чи враховувати такі бюлетені. Голосуванням вирішили враховувати", - зазначив Давидов.

Фото: Denys Davydov

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета, глава Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Гражданская сеть ОПОРА
Подробнее
Комментарии
Днепропетровск
16.12.2015
Глеб чудила, какой из него председатель??
Георг Дніпро
16.12.2015
Чудово! жОпоблок в опі!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю