Депутаты передумали превращать Днепропетровск в город парков

11.04.2016 15:08

Новость о модернизации городских парков на сумму 120 млн. грн была очень популярной в преддверие принятии бюджета Днепропетровска. Городские власти собирались сделать из парков визитную карточку мегаполиса. И вдруг резко передумали. Заместитель мэра, директор департамента коммунального хозяйства и капитального строительства горсовета Михаил Лысенко заявил, что на сессии 13 апреля будут приняты изменения в бюджет, в результате чего на парки выделят по 2-3 млн. грн, а также предоставят средства для разработки проектной документации.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Напомним, что 120 млн. грн планировали вложить в 6 основных городских парков. Это центральный детский парк Лазаря Глобы, Центральный парк им. Тараса Шевченко, Парк им. Богдана Хмельницкого, Парк им. Воронцова, Парк «Приднепровский» и Молодежный парк на жилом массиве Красный Камень. Там хотели восстановить зеленые насаждения, сформировать комплексную систему охраны окружающей среды. Кроме того, провести ревизию всего паркового хозяйства.

Читайте также: В Днепропетровске парк превратился в пивнушку и свалку (ФОТО).

Теперь Михаил Лысенко говорит, что ни у одного из парков нет согласованного проекта реконструкции. «На разработку проекта нужно 3 месяца, потом еще 2 месяца на его согласование. Потом придет осень, и руководство парков просто не успеет освоить выделенные им деньги», - сказал он.

Читайте также: Замість транспортної галузі міськрада реформуватиме парки відпочинку.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет