Депутаты горсовета Днепродзержинска инициируют смену секретаря

27.08.2014 12:41

Депутаты фракции "демократы" предложили внести в повестку дня грядущей сессии горсовета вопрос о прекращении полномочий секретаря совета Елены Рукавишниковой.  На заседании горисполкома 27 августа при озвучании этого предложения присутствовали представители фракции Евгений Китаев и Наталья Шкуренко.

Вопрос будет внесен в повестку дня сессии, назначенной на 29 августа.  "На все воля депутатов", - прокомментировала после заседания горисполкома Е. Рукавишникова. 

В.Фиголь, Событие

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю