Депутаты Днепра должны совершенствовать ProZorro, а не отменять, - Денис Селин

14.06.2018 19:30

Днепровский активист Денис Селин в эксклюзивном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказал, почему он создал петицию по поддержке использования ProZorro на допороговых закупках в Днепре.

"За счет использования ProZorro на допороговых закупках в 2017 году было сэкономлено более 63 млн. грн. Кроме того, малый и средний бизнес смог принимать участия в закупках на равных условиях. Когда закупка проходит через ProZorro, то любой житель города может просмотреть, какие условия закупки, договор и все остальные документы. То есть, к примеру, можно понять, что конкретно ремонтируют в лифте, должен там быть новый линолеум или нет», - сказал он.

Читайте также: Тимошенко рвется к власти за счет неучтенных миллионов гривен

Активист отметил, что в проекте решения, зарегистрированном в горсовете Днепра, предлагается полностью перестать использовать систему ProZorro на закупках до 200 000 грн на товары и услуги и на закупках работ до 1,5 млн. грн.

«Автором проекта решения об отмене использования ProZorro выступает депутат Панченко (фракция «УКРОП»), также его активно поддерживают депутаты из групп «Наш край» и «За життя». После принятия такого решения, скорее всего, цены на товары и услуги поднимутся более чем на 10%, так как конкурентных закупок не будет, а будут заключаться прямые договора. При этом, с кем подписывать договора будут решать директоры коммунальных предприятий и руководители департаментов. И это приведет значительному увеличению коррупционных рисков», - считает Денис Селин.

Читайте также: В Днепре тариф на воду снова вырастет

По его словам, если у депутатов есть замечания к тому как работает система, то надо делать публичные обсуждения и вырабатывать варианты как усовершенствовать положение по использованию платформы, а не прекращать использование ProZorro на допороговых закупках

Как это повлияет на рейтинг:
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю