«Депутатские деньги» не нужны, но пока их нужно сохранить, - депутат горсовета

12.03.2016 10:14

Депутат Днепропетровского горсовета Дмитрий Хозин считает, что депутатские фонды не нужны, но пока без них не обойтись.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Если углубиться в истинное назначение депутата, то он должен заниматься больше политической и контролирующей, а не хозяйственной деятельностью. Депутат должен разрабатывать проекты решений, вносить пожелания в чужие проекты, информировать о существующих в городе возможностях избирателей.

Традиционно, депутатские деньги – это один из способов «подкупа» избирателей, благодаря которому депутатам прошлых созывов легче переизбираться у себя на округе, чем новым людям. Естественно, это крайне несправедливо по отношению к тем людям и политическим партиям, которые хотят прийти во власть», - пишет он.

В то же время, по мнению Дмитрия Хозина, пока город продолжает жить в коррупции и беспорядке, возможно, депутатские деньги нужно сохранить. Он надеется, что этот год станет последним, когда депутаты могут считать, что «депутатские деньги» необходимы.

Читайте также: Филатова просят лишить народных избранников «депутатских денег».

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет