Депутатов и чиновников Днепропетровска отучат от пиара

13.08.2014 16:05

Штаб национальной защиты Днепропетровской области готовит кадровую революцию в горсовете, об этом сообщают "Днепропетровск. Комментарии", со ссылкой на руководителя Штаба национальной защиты Днепропетровской области Юрия Березу, в результате кадровой революции в горсовете будет минимум в два раза сокращено количество чиновников и уменьшено количество департаментов и управлений.

Кроме того, планируется запретить депутатам и чиновникам пиариться на коммунальных проблемах.

«Вспомните, что было еще год назад – то «Самопомощь» Ивана Ивановича Ступака, то «Самопомощь» депутата Морозенко. Мы дошли до абсурда, когда у нас река Днепр текла благодаря депутатам от Партии Регионов, - сказал Юрий Береза. - Никакой политической целесообразности в интересах той или политической ситуации больше в Днепропетровске существовать не будет. Мы живем уже полгода, как Иван Ступак не ремонтирует нам окна. Наверное, мы уже на пороге какого-то большого катаклизма. Еще полгода назад какой канал не включишь, то Иван Иванович, то Иван Петрович, то Иван Сидорович ремонтируют трубы – лично. После нашей кадровой революции этим будут заниматься профессионалы. Но пиарится на этом никто не будет».

 

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной организации партии "Социалисты", народный депутат ВРУ 7 созыва, экс-председатель Днепропетровской городской организации Партии регионов
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7 созыва, председатель Ленинской районной в Днепропетровске организации Партии регионов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю