Депутатов Днепра призывают не голосовать за комиссию по труду

11.04.2017 12:12

Активист общественной организации «Громадський Контроль» Денис Селин призвал депутатов не голосовать за создание инспекции по труду при горсовете.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Горсовет Днепра таки решил максимально быстро создать свою собственную инспекцию по труду. Ту инспекцию, которая сможет кошмарить бизнес. В частности, эта инспекция сможет накладывать штрафы по 320 тыс. грн за одно нарушение, а если нарушений несколько, то штрафы больше.

Сейчас они проходят последний шаг, выделение денег на эту инспекцию. Выделяют на нее 1,7 млн грн. И все это делается максимально быстро, все прошлые действия по запуску инспекции они делали с нарушением закона и максимально быстро, чтобы через суды было сложно заблокировать их инспекцию.

В многостраничном документе по правкам к бюджету инспекция по труду скрыта на 18 странице.

Призываю депутатов ни в коем случае не голосовать за обновленный бюджет со строчками по инспекции по труду», - написал он.

Читайте также: «Самопомощь» просит горсовет Днепра поддержать снятие Хмельникова и Мишалова

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось