Демошенко, Залевский, Дементьев – лидеры по плагиату на 30 избирательном округе

21.10.2014 13:00

Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» продолжает публикацию о программах кандидатов в народные депутаты от Днепропетровщины.

Напомним, мы основываемся на данных компании Promedia Consulting, которая представила системный анализ избирательных программ на предмет содержание плагиата и самоплагиата. Это позволило установить интересные факты и закономерности.

В этот раз рассматриваем программы мажоритарщиков по 30 округу.

На первом месте по самоплагиату – самовыдвиженец Сергей Демошенко, который на 98% (!)  повторил собственную программу 2012 года.

Самовыдвиженец Александр Залевский на 93% повторяет партийную программу «Свободы».

Представитель «Сильной Украины» Дмитрий Дементьев на третьем месте – его программа на 79% состоит из блоков партийной программы 2014 года.

Представитель «Новой политики» Сергей Коваленко повторил на 65% собственную программу 2012 года.

Самовыдвиженец Максим Голосной лишь наполовину переписал собственную программу 2012 года – 46%.

Выдвиженец от «Народного фронта» Юрий Дегтярев на 33% использует партийную программу 2014 года.

Сергей Ткаченко от КПУ 25% переписал из программы  Ирины Кривенко 2012 года.

Кандидат от «Блока Порошенко» Сергей Дубинин также 25% выдернул из президентской программы Петра Порошенко.

«Оппозиционер» Марина Гурская 9% своей программы взяла из партийной программы 2014 года.

Представитель «Батькивщины» Александр Плахотник, как и большинство его коллег на других округах Днепропетровщины, традиционно черпает вдохновение из программы 2012 года Дмитрия Андриевского – 8%.

Самовыдвиженец Светлана Бенько, судя по всему, также неравнодушна к «Оппозиционному блоку» - 3% ее программы – это тезисы партийной программы «Блока» 2014 года.

Лишь три кандидата на 30-м округе ответственно подошли к составлению избирательных программ. У каждого из них по 0% плагиата. Это: самовыдвиженцы Олег Захорольский, Константин Гузенко, а также представитель Радикальной партии Юрий Зарваницкий.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7 созыва, председатель Днепровской районной в Днепродзержинске организации Партии регионов
Подробнее
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Общественный деятель
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю